Svadba vo februári 2012

Profilova fotka
...ahojte februárové nevesty, ako ste na tom s prípravami na svadbu? ...som tu jediná, ktorá ešte nemá okrem dátumu nič? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja budem sice pravdepodobne marcova ale okrem toho tiez neviem nic :-) ale kedze o tom viem len tyzden, tak to mam asi prepacene :-) odkial si??
Odpovedať
Ahojte, my sme sa par dni dozadu dohodli na termine februar buduci rok. Bol to kompromis, priatel chcel este tento rok, ja jar. Ale moji rodicia su z toho hotovi, ze v ziadnom pripade v zime a ze je to malo casu na vybavenie vsetkeho potrebneho okolo svadby. Chcem sa spytat, ci vy nemate podobny problem s rodicmi, co na to oni resp. vasi znami? Mate svadbu v kostole alebo na urade?
Odpovedať
Profilova fotka
@tatarida ja som pôvodne mala vybratý dátum 3.3.2012, no v tom čase už je pôst, takže to by mi na sto percent neprešlo...a tiež som na tom podobne :-) viem asi dva týždne, že to bude február
Odpovedať
Profilova fotka
@lebera Ja si myslím, že zima je úžasná. Žiadne teplo, koláče sa nebudú topiť, troška tej zimičky prežijeme :) hlavne, že sa každému bude dobre dýchať v preplnenej sále :) Noo rodičia, v podstate je to novinka, ktorú tajíme aj pred rodičmi, s vybavovaním zatiaľ nebol problém, sálu už máme predbežne zajednanú, ešte treba vyplatiť zálohu a do kostola ideme budúci týždeň, čo by tiež nemal byť problém, pretože na stránke písalo, že najneskôr 3 mesiace pred svadbou treba prísť.
Odpovedať
Profilova fotka
@kniesi my budeme mať len naúrade, takže nám pôst neprekáža. A tiež si myslím, že zima je lepšia ako leto (teda aspoň na svadbu) a predpokladám, že to už bude asi aj jar (pri tomto pošahanom počasí)! Bola som na svadbe v juni a nikto nebol v sale, lebo bolo priserne teplo - nam to hrozit nebude :-) Rodičia? No moj otec 2 dni nerozpraval ale potom sa mu dar reci nastastie zazracne vratil :-) a zima im nevadi, prisposobili sme sa priatelovej rodine, lebo travia cast roka v zahranici. Zatial mame vybaveny mestsky, zalohu za salu, vyzdobu zajednanú a obrucky objednané .... a este 6 mesiacov casu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, toto je sice tema na februar ale my budeme mat svadbu v januari 2012. povodne sme mali mat svadbu 15.10. ale z rodinnych dovodov sme to museli presunut a do jari sa nam cakat nechcelo :-) radi by sme to mali 21.1.2012 ale uvidime ci budu mat volno aj v miestnosti. zimne nevesty, ako budete riesit obuv? budete sa prezuvat alebo budete riesit zimu a prip. sneh nejakymi cizmickami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa pridavam:-) my mame svadbu 11.2.2012. Salu, dj, fotografa a matriku s knazom mame vybavene. Ja este stale hladam saty :-( Povedne sme chceli 31.3 ale kedze je to post tak sme zmenili datum - keby som zacinala odznova tak to necham na ten datum a brali by sme sa len na matrike ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
@ifka82 ja mam 3 tzydne po tebe a este som ani poriadne nezacala hladat tie saty :-) nestresuj, casu dost :-D
Odpovedať
ahojte. my planujeme taktiez svadbu na 11.2.2012. s pripravami este len zaciname, ale to podstane - miesto, knaza, objednane kolace a alkohol uz mame. a to vsetko sa nam podarilo v jeden den. a teraz je cas na to najdolezitejsie - saty. drzte palce :-N
Odpovedať
@kniesi ja :-D :-D :-D
Odpovedať
musime menit datum, lebo som v 6tt tehulkovania a nestiham to tohto roku (v jesennych mesiacoch je vela svadieb, a stuzkovych) a uz vobec nechcem byt slobodna mamicka a vydavat sa po porode. Len musim cakat 3 tyzdne na lekarske vysledky a dam vsetko do pohybu mozno uz muzikanti maju nieco a hotel tiez :-( :-( ale co uz musim cakat. Da sa prezit svadba v 6. mesiaci?
Odpovedať
tiez zaciname premyslat nad svadbou 14.2.2012 :D saty mam ale inak nic ine nemame, ani miesto ani peniaze :D lol, tak ale to sa snad dovtedy vyzehli, inak sme mali termin 5.5.2012 ale tiez sa nam nechce cakat a tiez zaciname planovat babo tak si to chceme uzit este netehotný :-) viete o nejakom mieste BA a okolie kde je pekna restika, ktora nema farebne steny? pripadne je presklenena? studene kastiel nie prosim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivka_alex Nefunguje posielanie do IP, napíš mi prosím na radoslavhyza@gmail.com
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?