Svadby 8.8.2015

Slečnu, ktoré máte svadbu 8.8.2015? A kde???
Odpovedať
zrejme ja ale čakame na potvrdenie saly ak bude volna tak datum 8.8.2015 ;-)
Odpovedať
Ahoj 8.8.2015 budem mat ja svadbu a bude v Nitre.
Odpovedať
@gulocka7888 a kde plánujete mať svadbu??
Odpovedať
@jessy46 a ako idú prípravy??
Odpovedať
Zajednali sme si reštauráciu v Krškanoch a príppravy idú tak, že už sa začíname obzerať po obručkach a o známenia a tak. Zatiaľ len zisťujem kde sa mi čo páči a čo by som asi tak chcela mať...
Odpovedať
v Krškanoch myslím časť Nitry....a ty si na tom ako?
Odpovedať
@jessy46 My máme tiež len miestnosť, a hľadám dobrého fotografa. A tiež len tak lustrujem obrúčky oznamká, šaty a všetko čo k tomu patrí, ale ešte nič nie je zajednané. Sa obávam, že si niečo vyberiem a zrazu nájdem niečo lepšie.
Odpovedať
Tak potvrdene dátum 8.8.2015.Svadba sa bude konať na orave.Ja som slovenka ale žijem v zahraničí a môj priatel je cudzinec tak ešte neviem ako to všetko zorganizujem.
Odpovedať
@gulocka7888 Tak teraz môžu začať prípravy v plnom prúde.
Odpovedať
my mame tiež 8.8.2015 :-) žijeme v zahraničí,dúfam že to všetko vybavíme na dialku :-|
Odpovedať
@zuzi163 a kde chcete mat svadbu?
Odpovedať
@zuzi163 istotne ano tiež to tak robím ale samozrejme pomaha rodinka.Tak ja už aj dj ktorý hovorí aj nemecky mám takže pomaličky sa posúvam dalej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj ja mám 8.8.2015, zatiaľ sme boli na fare, máme zajednanú sálu a kameramana. Doma som si spravila návrh oznámenia a začínam pozerať šaty na aliexpress
Odpovedať
ahojte, my máme tiež termín 8.8.2015 , už máme zajednanú hudbu, fotografa aj sálu. Pozeráme si už dekorácie aj oznámenia kedže od jari ideme prerábať domček tak by sme chceli čo najviac stihnúť teraz.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte :-) aj mne sa tento dátum páči,ale bojím sa, že bude riadny hic. Vám to nebude vadiť ? ;-)
Odpovedať
Ahojte :) my budeme mat v Trenčíne :)
Odpovedať
@niky21 ahojte, teplo je vždy lepšie ako keby malo pršať. Keď to porovnám s minulým rokom, tak ani moc teplo nebolo. Ale veľmi sa teším a neverím tomu ako ten čas letí.
Odpovedať
Ahojte, aj my ideme mať 8.8. pri Liptovskom Mikuláši :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte slečny (zatiaľ) ;-) tak aj ja sem už patrím, zatiaľ len začínam s prípravami... teším sa a už bláznim zo všetkého, ale to asi preto, že zrazu sa snažím všetko nájsť, vyhľadať, kúpiť naraz :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?