Termín svadby 1.10.2016 - kto má rovnaký?

4. máj 2016400
  • 1. 10. 2016 🙂

• Ahojte. Tak dlho som tu nebola. No ako pokračujete ? Inak už to začina. Šaty ste už riešili ?

• Ja som zatial vybavila restiku a chystame sa oznamit to rodicom...akosi si davame nacas 😃

• Sponzor fóra
  • 1.10.2016 🙂

• Ahoj aj my máme 1.10.2016 a už máme skoro všetko vybavené 🙂 a veľmi sa tešíme

• Tak ja - my máme už zajednanú miestnosť, fotografa, kameramana, kvetinárku, kapelu a ešte aj cukrárku 🙂 a pomaličky už kupujem drobnosti na výzdobu a šaty pôjdem teraz v marci pozrieť čo majú v salónoch, ale pravdepodobne si ich dám nakoniec ušiť 🙂 🙂 🙂 a čo vy ako pokračujete s prípravami? 😉

• Ahojte
    No ja už všetko, už doťahujem maličkosti a drobnosti. Všetko ma na strosti firma aj výzdobu a tak toto mi odpadlo .
    Ešte dotiahnuť nejaké veci a o necelých 5 mesiacov sa ide na to 🙂

• pridávam sa do skupiny 1.10.2016 🙂

• Ahoj vitaj 🙂

• my mame 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.