Termín svadby 1.10.2016 - kto má rovnaký?

4. máj 2016400

Ahojte. Tak kto sa pridá a kto ide pod čepiec o rok ????

• Ahoj, tak ja sa vydávam od zajtra presne o rok a dva týždne.

• ahoj snubenka
    no ja od dnes presne o rok .
    o týždeň asi začneme vybavovať 🙂
    bude to veselé

• Aj ja sa vtedy vydávam 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte ladies, krasny datum ste si vybrali 🙂 pridavam sa a tesim sa na debaty co ktora ma/nema a co nam este vsetko treba🙂

• Ja takisto 🙂 tešim sa veľmi 🙂

• Ja tiež dámy 🙂

• Aj ja..dnes je to presne rok 🙂 😉

• Jeej ale sa nás tu stretlo 🙂 No tak dajte tip, zháňam catering . Už ste začali niečo riešiť ? Odkiaľ ste ?

• je tu dnes niekto ? snúbenice, nevestičky 🙂

• Ja som z Mt...nemam este nic, len starejsieho 😃

• Aj my plánujeme tento dátum 🙂

• ani ja zatial nic, snad vsetko postihame🙂

• Ahojte

No pohli sme sa🙂 Sála , stareší a fotograf hotovo, už sú napísaní na termín 01.10.2016

No ja som z okolia PE

• Ahojte dámy . AKo ste na tom ????

• Ahojte aj my máme 1.10. 🙂 už viete o koľkej chcete mať sobáš ?

• Sponzor fóra
  • Nevestičky, ktoré ste z Bratislavy a okolia, ak by ste potrebovali poradiť alebo pomôcť so svadobnými prípravami, ozvite sa nám. Radi Vás odbremeníme od stresu a všetko potrebné vybavíme za Vás. 🙂
    Robíme kompletné svadby na kľúč, výzdoby, poskytujeme poradenstvo, či koordináciu svadobného dňa.

• @svadby_podla_ely ďakujeme za ponuku 🙂 ja nie som z okolia, ale za mňa všetko vybavujú . Jednoducho nie som tip pre takéto veci a ani moja práca mi to neumožňuje . Takže svadbu na kľúč len odporúčam

• @ivkaaaaa  AHoj. Neviem už som aj uvažovala ale ešte sa mi to zdá skoro to riešiť tak po novom roku by sme asi behli na matriku a dohodli čas

• @cucuska  ahoj no my sme pobehali, zajednali a už len matrika a čas a všetko doladi´t. Inak bola som prekvapená, že to všetko treba taaak moc dobredu riešiť

• Aj jaaa mam termin 1.10.2016

• Super pekne sa tu zbierame

• Odkladame roky, mame strach zo svadby...no uz som sa definitivne rozhodla...1.10.2016 sa vydavam 🙂)))

• Tiež sa bojim "viazať" no nakoniec mame aj my takyto krasny termin 🙂 O mne si priateľ mysli, že som prišla o rozum, že už teraz riešim sálu, no v Košiciach je už to najlepšie vybookované treba sa ponáhľať! 😃

• Ahojte dievčatá taktiež máme termín 1.10.2016, svadba bude na Šírave, ale je to hotové šialenstvo 😃 Veď ja mám neskutočný problém čokoľvek zajednať. Fotografi a kapely ktoré som chcela a o ktorých som vobec vedela sú vraj už dávno plní. A to som si myslela že je super čas na plánovanie svadby,ale ako vidím naozaj je potrebné všetko riešiř dva roky pred svadbou?? 😃

• @katulinecqa  my sme si dali termin na marec 2016, zajednane nemame sice zatial nic, ale kazdemu co sa ozvem ma volno 😃 😃

• nikkkis 😃 to nemyslis vazne tak to mas stasticko ako sa patrí..ja v práci sedím a obvolavam 😃 😒

• aj ja sa pridávam, 1.10. je náš deň 🙂

• aj ja 1.10.2016 🙂 mam zatim vsetko podstatne, priestor, kamera,foto,dj,kostol, knaz

• aj my máme 1.10.2016 😉 vybavený je priestor, hudba, katering a zvyšok necháme po novom roku 😃

• pekny datum ste si babule vybrali🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reálne moment Vašej svadby s dušou. Vytváram spomienky pre Vás 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov