Vaša skúsenosť so svadbou v penzióne Lesanka-Košice Ružín?

píšte všeeeeetkooo čo by mi mohlo pomôcť v rozhodovaní, ak viete :-))) ďakujem
Odpovedať
To by aj mna zaujimalo, minule som na nete na nich natrafila.
Odpovedať
budeme mat tam svadbu o týzden tak potom napisem ze ako bolo....ludia co tam mali svadbu si vraj pochvalovali. to viem od personálu tak sama som zvedava :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
no tak ako dopadla tvoja svadba? ja tiez zvazujem prave tento penzion
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
my sme tam chceli mat svadbu, termín bol dohodnutý, všetko zaliate slnkom: sľuby, sľuby, sľuby a cenovej ponuky sme sa ani po tretej urgencii nedočkali. Tak sme si vybavili iné miesto. Nás ich personál veľmi sklamal. O to viac, že prvý dojem bol skvelý. Napriek tomu Vám prajem, aby Vaše svadby dopadli super.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Obnovujem temu - ake mate skusenosti?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, my planujeme svadbu az buduce leto ale uz sa obzerame po mieste a bol mi odporucany penzion Lesanka, tak ake mate skusenosti?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, ja osobne možem len a len odporučiť Lesanku. Mali sme svadbu tam teraz v juli, bolo to nadhera, užasný personal, užasný prístup, vyzdoba presne podľa predstav, a prostredie...prekrasne, všetko bolo super. Počas celej pripravy, cele jednanie s manažerkou bolo perfektne tiež. Vrelo odporučam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@kreker vidím,že ste mali svadbu v Lesanke minulý rok,mohla by som ti prosím ťa napísať správu? :) rada by som sa opýtala nejaké veci ak smiem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ja som tam bola kamoske na svadbu a mozem povedat ze WAAAAU
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?