Vaše skúsenosti so svadbou v Starej Túre v Lipe

23. sep 201140

Ahojte, chcela by som mať svadbu na Starej Turej v Lipe. Nemáte niektorá skúsenosti? Potrebovala by som nejaké referencie🙂

 • alebo prípadne penzión Adam na Podkylave?? hm? mala ste tam niektorá svadbu?

 • @janka213  Ahoj. Bol som tam na svadbe párkrát a všetko v pohode, na úrovni - jedlo, obsluha, priestory,... Len ako to vychádza cenovo a či pri príprave svadby neboli problémy to neviem. Navonok pre svadobných hostí vyzeralo všetko ok.

 • @radeno  teraz hovoríš o Lipe, či Podkylave? takže o nejakých organizačných veciach nevieš, že? napr. či oni robia výzdobu, cena, ubytovanie...

 • @janka213  Hovorím o Lipe. Príspevok som písal skôr, než si pridala svoj druhý príspevok. Neviem ako to tam je ohľadom organizácie, ale myslím že nie je problém sa s nimi dohodnúť tak aby bol zákazník max spokojný.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov