Hľadám starejšieho na 9.9.2017 v Prievidzi

Ahojte na 09.09.2017 hladam starejsieho na svadbu v prievidzi. Vie mi niekto niekoho poradit, odporucit? Niekoho kto spravy aj trochu zábavy☺ hudobny sprievod k tomu netreba to bude robit skupina. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa1991 Ahoj:-)v prvom rade ti chcem povedat ze ste si zvolili velmi pekny datum svadby ;-) Co sa tyka starejsieho, tak na niekoho ste sa uz aj kontaktovali? Je dobre ze si tuto vec, zacala riesit takto skor, pretoze uz mnoho starejsich je na buduci rok zarezervovanych. Na nasej svadbe nam starejsieho robil pan Mokran, my sme si ho tiez asi rok dopredu zajednavali, pretoze byva dost obsadeny. Este si pamatam ked som zhanala ze ktoreho starejsieho tak nam radili aj pana Hodousa, ale on mal obsadene. Tak dufam ze som ti aspon trosku poradila ;-)
Odpovedať
Ďakujem obaja su obsadení, vlaste vsetci .neviemenikoho zohnat
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa1991 to vazne, tak to mi je luto :-S Ale dufam ze nejakeho sa vam podari zohnat, ked ma este nejaky starejsi v tomto okrese napadne tak ti napisem aby som ti poradila, ale zatial neviem o nikom inom :-S
Odpovedať
Marek Vajda mladý perfektny starejsi ktory sa vie postarat o skvelu zábavu.ma aj kapelu OK band mozem len odporučiť
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Odporúčam Jozefa Mokráňa, Ivana Ondrušku, Igora Suchého.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?