Hľadám starejšieho na svadbu v Komárne 6.6.2015 s plynulou slovenčinou :)

2. feb 2016120

Poraďte prosím slovensky hovoriaceho starejšieho na svadbu v Komárne, ďakujem 🙂

• posielam ti do IP

• Ahoj, aj mna by nejaký zaujímal. A ty budeš mať tiež 6.6. v Komárne? Možem vedieť kde? 🙂

• ahojte prosim poslite aj mne kontakt na starejsieho na 2.5.2015 v okrese NZ,SA, KN s plynulou slovencinou, dakujem

• Sponzor fóra
  • Spolupracujem so starejsiem. AK by SI mama zaujem tak sa ozvi. Poslem to ccez up kontakt

• Ahojte babenky 🙂,hladam starejsieho na slovensko-madarsku svadbu,viete mi poradit niekoho dobreho prosim? Svadbu budeme mat v Sturove 18.7.2015. Ja so uz kontaktovala dvoch,jeden bol z nych pan Kaiser,ale bohuzial on ma uz obsadeny cely jul 😞. Poradte mi prosim.... Dakujem 🙂

• Ahoj @kiki28 , my budeme mať svadbu v máji v kolárove a nemáme ešte starejšieho. Potrebujeme maďarsky hovoriaceho. Podarilo sa Vám niekoho nájsť? Nevieš prípadne odporučiť. Ďakujem

• zdravim. Potrebovali by sme pomoct so starejsim..okolo v kn.dakujem za pomoc 🙂

• Ahojte,

môžete mi odporučiť maďarsky hovoriaceho starejšieho? Svadbu plánujeme na 27. augusta 2016. 😉

Ďakujeem!

• @diablica697  Ahoj diablica, podarilo sa ti niekoho najst? ja by som poltrebovala na 25..6.2016 madarsky hovoriaceho starejsieho....

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @lence5  Ahoj, mohla by som aj ja poprosiť kontakt, dakujem 🙂

• Ahoj posielam Ti do IP 😎

• @diablica697.  
    @nyufika.  Co tak pan Kaiser? My ho budeme mat v maji a mame madarsko-slovensku svadbu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ako starejší sa postarám o organizáciu Vašej svadby. Správnu náladu a atmosféru dodám hrou na hudobné nástroje + spev, tradičným/moderným programom.
    Postarám sa o zábavu aj o celý priebeh svadby 🙂 .
    Dj Mike - Profesionálny DJ & moderátor (sk/eng) - svadobný program, osvetlenie a hudba na mieru. CELÁ SR
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov