Hľadám starejšieho z okresu Prievidza na 27.8.2016

1. feb 2017400
  • @jahodicka  mentolova je velmi pekna farba, takze super vyber🙂 Najdolezitejsie je, ze si bola ty spokojna zo vsetkym 🙂

• @nataly4324  dobre si si to pozrela, nas najkrajsi den je uz za nami;.-) Naozaj, ako sa hovori je to najkrajsi den v zivote aj napriek tomu ze som mala stresy vsetko dopadlo tak ako malo a vsetci sme sa dokonale zabavili. Co sa tyka vyzdoby, starejsieho, cateringu tak vsetko dopadlo na jednotku. Bolo to podla mojich predstav a to som rada. Keby sa to dalo, tak by som si to najradsej este zopakovala ale to uz nie je mozne tak si to budem len na videu pozerat😉

• @1fifinka1  mas to este v cerstvej pamati, tak snad teraz este nepotrebujes k tomu ani video🙂 Vlastne este ho asi ani nemate, ci? Som naozaj rada, ze vsetko dopadlo tak, ako si si to predstavovala. To je najdolezitejsie🙂 A na svadobnej ceste ste boli, alebo sa este len chystate?

• Sponzor fóra
  • @marusicka  viem a myslim ze aj dost pouzivana farba teraz🙂 Tak ako si napisala, je to najdolezitejsie a ja som rada ze to vsetko dobre dopadlo. Teraz uz mozem len spominat a pozerat na video aky krasny den to bol a neustale si to pripominat🙂

• ahojte mozem poprosit kontakt na pana mokrana? 🙂

• Ahojte, aj ja zháňam starejšieho na 23.09.2017. Ak by bol niekto taký ochotný a poslal mi kontakt na nejakého starejšieho z okolia PD budem veľmi vďačná 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @dydia  ahoj🙂 Az teraz som si vsimla ze zhanas kontakt na pana Mokrana. Nasla by si ho aj na ich stranke, ale napisem ti do IP aj jeho e-mailovu adresu a tak isto aj telefonny kontakt🙂 Kedy planujes mat svadbu alebo uz mate aj datum vybraty?

• @dydia  prepac som si vsimla az teraz ze si mi pisala a ze zhanas kontakt na neho. Uz ti ho napisala @jahodicka ? Alebo ti ho mam znovu napisat? Lebo som si vsimla ze ona ti tu vcera pisala. Daj vediet a ked tak ti ho napisem ja🙂

• @marusicka .ahoj ano dakujem poslala mi ho uz som s nim volala.. 🙂

• @dydia  som rada teda ze ti ho napisala🙂 Ako dopadol hovor? 🙂 Vybavili ste? 🙂 🙂

• Dobrý deň. Odporúčam starejších Jozef Mokráň, Ivan Ondruška a Igor Suchý.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
    DJ + starejší, ozvučenie a osvetlenie na svadobné zábavy. Na mojej stránke nájdete všetky informácie, ako aj foto či aktuálne videá zo svadieb...
    Ponúkam špičkové ozvučenie, kvalitnú Dj produkciu, dekoračné osvetlenie sály, svetelné efekty, laserovú show a iné špeciálne efekty pre Vašu svadbu.