Hladame starejsieho a dj (nemusi byt 2v1) na 15.05.2021 v okoli Brezna (salas Zbojska)

Profilova fotka
Dobry den, hladame starejsieho a dja na svadbu v salasi Zbojska. Kedze svadby sa prekladaju na buduci rok, chcem sa uistit ze mame tych najdolezitejsich zarezervovanych 🙂 starejsi musi but odvazny, kedze mame pre neho jednu nevsednu ulohu- oddat nas na symbolickom obrade. (Ozajstny obrad bude v zahranici) Vopred dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne pozdravujem, so Zbojskou ako aj so symbolickym obradom mam skusenost. Predbezne som vam k dispozicii.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@tinykinga ahoj 😊 budete mat svadbu na Salasi Zbojska? Nam sa velmi paci ten priestor a uvazujeme prave nad svadbou tam. Mas prosim aj nejaku kalkulaciu od nich? Dakujem😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Robím starejšiu s na mieru písaným textom, viem pomôcť a zabezpečiť veľmi veľa veci okolo svadby. Krásny deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám voľný dj pohoda
Odpovedať
Profilova fotka
@elegna ano, termin mame rezervovany a ked sa konecne dostanem na Slovensko tak sa ideme dohodnut na detailoch 🙂 Ak im napisete tak vam poslu brozurku s cenami 🙂 Vyzera to naozaj krasne a ak ich nahodou mate na instagrame tak mozte slintat nad ich krasnymi svadbami kazdy tyzden ako ja 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem pekne kazdemu, Starejsieho sme nasli 🙂
Odpovedať
@tinykinga dakujem pekne. Skusim im napisat. Videla som fotky len na facebooku a vyzera to super 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?