Moderátor na svadbu 5. 9. 2015 v Kolárove (Nitriansky kraj)

17. júl 201520

Ahoj, hľadám dobrého moderátora na svadbu 5. 9. 2015 v Kolárove v Nitrianskom kraji. Na svadbe bude 80 hostí a potrebovala by som niekoho, kto by na svadbe zabavil hostí pred tým, ako to bude robiť DJ, prípadne aj potom. Myslím tým privítanie hostí na recepcii, oznámenie hosťom, že si majú ísť sadnúť na stoličky, lebo bude obrad. Uvedenie novomanželov do sály, kde bude večera a rozbíjanie taniera. Prípitok. Nejaké tie verše pri podávaní jedál. Odobierku ani veľa zvykov a tradícií mať nebudeme, preto nehľadám starejšieho, ale skor nejakého modernejšieho moderátora, ktorý pomože k tomu, aby hostia vedeli, čo sa deje a aby ich trošku zabavil. Ak o niekom takom viete, prosím dajte vedieť. Ďakujem 🙂

• Ahoj.... este niekoho hladate?

• Ja by som ti odporucila Marcela Salyho. Vzdy sa vie prisposobit a robi svadby podla predstavy nevesty a zenicha. Robi takeho moderneho starejsieho ale je to herec a moderator. Takze by sa vam mohol hodit 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Jano Korytár
    Nové Zámky
    DJ/ MODERÁTOR. Ponúkam vyše 25 ročné skúsenosti v oblasti: svadby, disco, plesy, firemné eventy a pod. Kvalitný zvuk, moderné LED svetlá.
    DJ Maco
    Bratislava
    25 ročné skúsenosti v oblasti ozvučovania svadieb, profesionálny prístup ku klientovi, kvalitná technika renomovaných značiek, zaručená zábava
    Ponúkame produkciu rôznych hudobných žánrov. DJ / VideoDJ s Projekciou / KARAOKE / Ozvučenie / Osvetlenie / Dekoratívne LED nasvietenie ...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov