Poradíte starejšieho v okrese Prievidza?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
okres prievidza prosim vas neviete mi niekto poradit starejsiho ?
Odpovedať
@kralovicka15 vies co podla mna uz pri tej prvotnej komunikacii mozno kludne aj po telefone vies zistit ze ci dotycny tak pasuje vies ako to podla mna citit z cloveka 🙂 teda u mna to tak je 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@samka11 aha teraz som si vsimla, takze aj vy ste ho mali aj teda kamoska ktora ti ho poradila oslovit ho mala na svadbe hej? 🙂 a kolko vam asi tak trvalo sa dohodnut, pripadne staci sa len nakontaktovat a mozno popisat nejaku predstavu?
Odpovedať
@kralovicka15 presne tak 🙂 ono v tomto som dala na rady kamosiek ktore pred tym mali svadbu, predsa len take ti vedia najlepsie poradit co a ako treba si odkomunikovat na zaciatku a podobne 🙂 kolko fuha, tak na zaciatku tak okrajovo sa alebo vseobecne sa porozpravas ze aku mas predstavu, co chces aby bolo co nie a riesi sa nejaky ten harmonogram a program 🙂
Odpovedať
@kralovicka15 inak mna by zaujimalo, ze kedy chces zacat konaktovat v principe taketo dolezite osoby co sa svadby tyka? 🙂 lebo ako najlepsi byvaju hned obsadeni vies ako 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@samka11 aha jasne no len to si asi sadneme potom aj sirsia rodinka a nech aj oni povedia predstavu lebo ako clovek moze chodit po svadbach ale ked pride na vlastnu tak ziadny napad nema 😄 @gretusiatko ano presne tak by sme to chceli spravit ak by sa dalo 🙂
Odpovedať
@kralovicka15 ale tak to je zakon schvalnosti co s tym spravis 🙂 a je to lepsie ked je ze viac hlav pokope 🙂 tak uz ti len ostava nejako sa skontaktovat a poriesit aby ste mohli aj datum poriesit.
Odpovedať
joj ale isla by som do toho znova, lebo to ked si vymyslis take dobrotky co ti vedia spravit a este to aj pekne naaranzovat na tanier aby aj oci jedli, mnamka 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam za vsetky rady 🙂 skusime to nejako dokombinovat aby to aj datumovo kazdemu vychadzalo a teda skusim starejsieho co ste mi spominali kontaktovat 🙂 @gretusiatko tak to je uz akoze na dalsom bode riesit jedlo a vsetko okolo toho 😄
Odpovedať
ved keby mas este nejake otazky pis 🙂 predsa len co sme uz mali svadbu a s nim teda ti budeme vediet a mozme poradit 🙂 mna by zaujimalo budete chciet a riesit aj nejake aktivity, alebo hry? 🙂
Odpovedať
@kralovicka15 hej hej rozumiem 🙂 potom ked tak napis pre aky datum ste sa cca rozhodli 🙂 a kedy mas v plane si to takto vsetko obvolat? 🙂
Odpovedať
Ahojte, neviem možno blbá poznámka ale nedá mi. Prečo si platiť ďalšieho človeka,ak to môže robiť niekto z rodiny? My na svadbe budeme mat bratranca ako starejsieho 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@januska96 no ved to nie je zly napad pokial to niekto vie, u nas si na to ani nikto netrufa a je mi jednoduchsie ked si viem najst nejakeho profesionala ktory ma uz nejake svadby za sebou a vie ako to chodi 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ze sa tu o tom bavite 🙂 my este sice nevieme kedy budeme mat svadbu ale dobre aj na zaciatok lebo by som bola v strese uz teraz 🙂 ako ste vedeli alebo podla coho sa rozhodli ze chcete napriklad skor starejsieho ako mladejsieho ? 🙂
Odpovedať
@schandrika to pride postupne ten stres neboj nic 😄 no asi aj podla toho ako ti je dany clovek sympaticky ci uz nazivo alebo z fotky no a potom podla nejakych rad od inych zien, kamosiek co sa vyznaju a maju skusenost 🙂
Odpovedať
@schandrika ono ako myslim ze budem klamat ked napisem ze niektore nevesticky si volili aj podla toho kto bol aktualne volny, lebo predsa len ti najlepsi su hned aj na roky dopredu zabookovany vies 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@schandrika to si veru na spravnej adrese 🙂 a ty uvazujes ze teda aj mladejsi pripada do uvahy u vas? 🙂 lebo neviem ako to maju takyto "chlapci" so skusenostami 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@schandrika @kralovicka15 z mojich skúseností takýto "chlapci" zvyknú byť viac na úrovni, vedia robiť väčšiu zábavu, nepoužívajú tie isté staré vtipy 10 rokov a pod. 🙂 ale každý si musí zvážiť čo sa mu viac hodí na svadbu a pozná svoju rodinu, čiže by mal vedieť ako sa viac zabavia. a teda hlavne musí človek po osobnom stretnutí padnúť do oka vám. keď si sadnete, nie je o čom.
Odpovedať
@samka11 tak podla fotky ti toho asi vela nepovie, ci ty si si tak vyberala? 🙂 @gretusiatko no ved preto som aj tu reku si necham poradit, od niekoho kto ma viac skusenosti a bol na svadbach pripadne uz mal vlastnu a vie 🙂 @vtacatko113 ale tak to je tiez asi aj uhol pohladu ci? 🙂 predsa len starsi niektori su hadam aj taki ze nie silou mocou presne ako si napisala stare sa opakujuce forky 🙂
Odpovedať
@schandrika ved praveze si myslim ze uz aj podla fotky vies tak cca odhadnut ako jasne nie uplne 🙂 ale vies co ti chcem povedat, ale samozrejme ze je najlepsie sa s tym clovekom stretnut a nejako prebrat predstavu daneho dna D 🙂
Odpovedať
@schandrika to si dobre spravila 🙂 takto zo skusenosti sa vybera najlepsie 🙂 my ked sme mali svadbu, tak sme si vybrali starejsieho pana Mokrana 🙂 len teda takto dopredu ti dam tip, ze teda fakt vseobecne co sa tyka starejsich treba dopredu riesit 🙂 lebo ti najlepsi byvaju hned zajednani 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim vas, kolke sme take ze hned pomaly podla fotky vieme cely zivot odhadnut 😄 to som samozrejme prehnala ale chapeme sa 🙂 @schandrika a uz mate aj niekoho v hladaciku? 🙂
Odpovedať
@gretusiatko a podla coho ste si vybrali prave tohto starejsieho? 🙂 dostali ste aj tip alebo? 🙂 lebo ako suhlasim s tym co ste mi tu napisala, ze najlepsi sa "rychlo minaju" 🙂 a ze teda zalezi aj od sympatii nazvem to tak 🙂
Odpovedať
no najlepsie sa aj mne vyberalo a rozhodovalo podla toho ze som videla a pocula kto mal aku skusenost lebo podla mna prave na tom starejsom tiez zalezi podla toho aka bude zabava 🙂
Odpovedať
@schandrika ano aj som dostala tip a potom som sa uz rozhodla podla prvotnej komunikacie podla toho ako to robi a aku sme mali my predstavu co sa zabavy tyka 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@schandrika ved vyskusaj oslovit co aj mne tuto baby dali tip na starejsieho 🙂 teda neviem v akom to mate teraz rieseni alebo ako to nazvat, ci mate tipy koho oslovit aj od znamych, rodiny lebo clovek by sa az cudoval kolko toho vedia pomoct v tomto aj blizki ludia🙂
Odpovedať
@gretusiatko ano to mas pravdu ze ta prvotna komunikacia je taka smerodajna. no v poriadku a ked ste si uz teda nasli predbezne starejsieho co vas tak najviac zaujimalo, ze na co sa treba zamerat, co je ok sa spytat a podobne?
Odpovedať
@schandrika tak hlavne aky ma program pocas tej svadby co je take zauzivane co robi, co nerobi, ak su aj hry tak ake. ono podla toho potom aj mas predstavu a teda vies co cakat pripadne co doplnit alebo vynechat 🙂
Odpovedať
Najlepšie je keď natrafíte na takého, ktorý sa o celý program postará sám a nemusíte premýšľať, čo by ste doplnili a podobne. Keď to má celé on v réžii, tak je to tak podľa mňa najlepšie
Odpovedať
Profilova fotka
@klarika666 hmmm to je pravda. no to sa podla mna odvija od samotnych skusenosti starejsieho. cim viac savadieb ma podla mna za sebou, tak tym lespie nie?
Odpovedať
nooo jasne, ze to je tak najlepsie, ale starejsi by ti mal aj tak nejak pocitovo pasovat. preto ja som napriklad za to, ze by sa mali buduci mladomanzelia stretnut z viacerymi a dat aj na taky ten prvotny pocit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?