Poradíte starejšieho v okrese Prievidza?

5. aug 2022630
  • ak si padnu hned do rovnakej noty, tak si myslim, ze je vyhrate. lebo ved potrebujes sa na neho tak nejak vediet spolahnut, ze sa o program postara hlavne sam a nebudes musiet do toho celeho nejak zasahovat

• co je u vas vlastne take, podla coho si vyberate strarejsieho? program alebo samotna osobnost pana? preferujete starsie rocniky alebo vam nevadi, ak by bol aj mladsi

• hmmm to je dobra otazka, ako nad tym som sa nejak este nezmyslala. no asi by mi to bolo jedno, ak by nam tak nejak sadol. vek, to je asi aj jedno, pokial vie dobre zabavit ludi na svadbe

• Sponzor fóra
  • mne sa zas paci, ak ma starejsi aj svoj vek, proste sa to k tej postave hodi a vyzaduje si aby bol pan teda starsi. my sme tiez takeho mali a bol proste uzasny. vsetko si riadil sam a ludia, tak ti sa neskutocne zabavili

• noooo to veru hej, to ma svoje caro

• To je podľa mňa vec názoru. Každému sa páči niečo iné, no podľa mňa je najdôležitejšie, aby svadobná zábava proste nestála a ľudia sa dobre bavili po celú svadbu

• @zuzancela  hej hej. Ono ked sa to tak vezme, ved je uplne jedno ci je stary alebo mlady, hlavne ze si svoju pracu vie odviest tak, ze sa ludia bavia. Ved o to predsa na svadbe ide

• @kajka_majka  presne moje slová

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Viac hudby, viac zábavy na ktorú tak skoro nezabudnete!

DJ RED - Roman Boldiš
    Celé Slovensko
    DJ na svadbu, DJ na oslavu, DJ na firemnú party. Vaša svadba a zábava bude pohodová a bez stresu. Profesionálna technika, osvetlenie, moderovanie.
    DJ ANAVI
    Bratislava
    Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
    Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
    Moja vášeň, Vaša spokojnosť

Články od našich partnerov
    Svadobné obrúčky - najnovšie trendy pre tento rok
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Archív článkov od partnerov