Starejší 5.6.2021

17. máj 202010

Ahojte, neviete mi niekto poradiť dobrého starejšieho na svadbu? Svadba bude 5.6.2021 v Kolačíne... Ďakujem 🙂

 • Ahoj Emílio Spalda,na messenger ho nájdeš.
  My sme mali svadbu minulý rok,a veľmi sme s ním boli spokojní.Ako on je skôr moderátor,ale robil všetko ako starejsi na ostatných svadbách.Na prvé stretnutie prišiel pripravený a prešiel s nami svadbu do posledného detailu a vtedy sme len zistili, že na čo všetko sme zabudli,na čo sme nemysleli...a to nehovorím o Tom ako na samotnej svadbe nás upozornil na malé detaily, ktoré keď sme urobili,tak od šťastia plakala polka sály mal pripravené hru pre hostí, ktorú použil v správnom momente... Proste je skúsený a to nehovorím o tom,že má kontakty takže vie ti aj odporučiť,dohodit ľudí, fotobudku...nám napr. vybavil babu pre detičky, ktorá prišla tiež pripravená a venovala sa deťom na svadbe (mali sme veľa detí).Ako nie je to lacné,ale v dnešnej dobe takýto moderátor/starejsi na svadbe musí byť.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Kvalitný DJ so serióznym prístupom a nadšením. Dôraz kladiem na aktívnu komunikáciu, prispôsobenie hudby vašim hosťom a efektné nasvietenie sály.
  Ako starejší sa postarám o organizáciu Vašej svadby. Správnu náladu a atmosféru dodám hrou na hudobné nástroje + spev, tradičným/moderným programom.
  Profesionálny DJ a moderátor na Vašu svadbu
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov