Starejší a DJ Michal Herda - máte skúsenosti?

19. nov 201840

Na tohto pána som čítala a počula samú chválu, ale neodzvedela som sa napríklad, aký štýl hudby hrá. Keď budeme chcieť moderné, nebude s tým mať problém?

 • Michal hrá čokoľvek. A moderné obzvlášť rád. Tam sa aspoň blázni 🙂 Ved chodil v minulosti hrávať aj po diskotékach. Michal je veľmi dobrý v tom čo robí!!! Radi s ním spolupracujeme. Vrelo doporučujeme.

 • Svadbu sme mali 21.5.2016 a Michal Herda je úžasný starejší a DJ v jednej osobe, vytvoril neskutočnú atmosféru a zábavu, celá svadba nemala ani jedno "hluché" miesto. Vrelo odporúčam aj pána harmonikára, ktorý spoluúčinkuje s Michalom.🙂

 • Aj my sme mali Michala ako starejšieho. Hosťom sa veľmi páčil. Kapelu sme mali HS Fanatik z Dubnice nad Váhom, s ktorými sa pozná. Od nášho kamaráta si požičal gitaru a po čepčení s kapelou hral a dokonca aj spieval až do rána. Vrelo ho odporúčam. Skvelý človek je to 🙂

 • Ja mozem len odporucit, mali sme svadbu teraz v piatok a bol super, skvelu zabavu urobil, zorganizovane vsetko perfektne aj ako Dj, bavili sme sa az do rana. Mozem odporucit aj za hosti. Proste Top.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Pôsobnosť – Celé SLOVENSKO DJ na svadbu,moderátor,ozvučenie a osvetlenie.
  DJ a moderátor Igor Habán
  Liptovský Mikuláš
  Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
  Dj, profi ozvučenie a osvetlenie pre Váš Event- Svadby, Stužkové, Firemné akcie, Oslavy, Výročia,Zábavy, Plesy...
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov