Starejší na svadbu 22.8.2020

31. mar 202030

Ahojte / Dobrý deň. Nakoľko sme museli preložiť svadbu kvôli vzniknutej situácii, prišli sme o starejšieho. Neviete nám prosím poradiť dobrého a hlavne zábavného starejšieho, ktorý pozná tradície a mal by 22.8.2020 ešte voľný termín!? Starejšieho, ktorý by vedel organizovať náš deň a zároveň zabaviť hostí. Sme z okresu Topoľčany. Vopred ďakujeme za každý tip 🙂

• @shadoww19  my sme sa rozhodli pre Milosa Svestku najdete ho na bazosi tam ma inzerat, svadbu mame tiez v auguste boli sme na stretnuti snim je prijemny, ma skusenosti tak dufam nam pomoze zorganizovat Nas den...bude nam robit starejsieho a DJ tiez...a on je z Leopoldova

• @greta07  ďakujem 🙂

• Zdravim Vás, môžem Vám pomocť ak ste ešte nezohnali, robím kompletný program DJ+STAREJŠÍ, alebo trda len starejší. Viac nájdete na mojom webe, prípadne kedykoľvek volajte. S prianim pekného dňa peter

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny Dj na svadby:hudobná produkcia,moderovanie,osvetlenie,ozvučenie,karaoke atď.
    Husenica DJ
    Liptovský Mikuláš
    Ponúkam kvalitnú párty hudobnú produkciu na vašu svadbu, oslavu, ples, firemnú akciu v rámci celého Slovenska.

DJ + starejší,
     moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov