Starejší Peter Tažký - skúsenosti, odporúčania

Ahojte, je niekto kto ho mal na svadbe? Je drahsi - 370e ako citam, stoji za to? Prosim poradte.
Odpovedať
Ahoj, ja som mala Petra Ťažkého na svojej svadbe v októbri 2017 a bola som veľmi spokojná. Nebolo mu čo vytknúť. Dopredu sme sa dohodli ako čo chceme, poprípade nechceme. Vedel poradiť, odporučiť čo a ako urobiť...Celú svadbu nám "odmoderoval", čiže uvádzal čo sa ide diať a tak. :-)
Odpovedať
Ahoj, mali sme Peťa na svadbe v septembri 2018 a môžeme len odporučiť. Dopredu sme sa stretli dohodli čo chceme ako chceme. Na svadbe urobil veľmi dobrú zábavu napriek tomu pôsobil absolútne nevtieravo že by nasilu vkladal svoj program. Od pýtania nevesty cez zábavu v autobuse až po program na svadbe môžeme len odporúčať nemame mu čo vytknúť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mmskova Ahoj, nakoľko sa tvoja téma zaoberá mojou osobou, tak len pre úplnosť informácie ohľadne mojej ceny, o ktorej píšeš , chcem podotknúť (aby nebola mylne interpretovaná/zneužitá), že v tej cene je okrem starejšieho aj harmonika (akordeón) so spevom počas gratulácie, presunov, svadobnej hostiny=bez časového obmedzenia, fujara, čepčenie vrátane krojových doplnkov, 1-2 osobné stretnutia, komplexné poradenstvo, materiálové zabezpečenie svadobného programu (hry, tance, súťaže, ...), doprava a v neposlednom rade aj skúsenosti lúčničiara, folklóristu, hudobníka, organizátora, umeleckého vedúceho, pedagóga. Ďakujem a prajem pekný deň.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj, starejší Peter Ťažký bol aj na svadbe mojej sestry. Ja osobne som za malú svadbu (obrad, spoločný obed a rozchod). Ale po tejto skúsenosti som bola veľmi milo prekvapená. Ona ho zažila na kamoškynej svadbe a bolo rozhodnuté. Naša rodina a hlavne segra si potrpí na kvalitu a aby všetko bolo podľa jej predstáv. Musím priznať, že bolo (okrem počasia-to si nevyberieš). Máme rodinu/známych po celom slovensku+morava a celkovo som bola na cca 12. svadbách, no táto patrila bez prikrášlenia medzi najlepšie. A veľkú zásluhu mal na tom práve pán starejší.
Odpovedať
Ahojte, Peťa Ťažkého som mala na svadbe v r. 2011. Dopredu sme sa osobne dohodli ako si predstavujeme priebeh svadby a on nám vo všetkom vyšiel v ústrety a pridal aj pár svojich tipov. Veľmi nám pomohol v organizácii, bez neho by tam bol chaos. A bola z neho unesená nielen staršia generácia - aký mladý a aký profesionál a perfektný harmonikár - ale aj mladšia generácia sa dobre bavila na jeho hrách, vtipoch, atď. Vďaka nemu sme mali veselo a na svadbu dlho spomínali všetci zúčastnení. Nakoniec si ho za starejšieho vybral aj môj švagor o pár rokov neskôr a bol tiež spokojný. Takže môžem len odporučiť, všetkými desiatimi! 🙂
Odpovedať
dobrý deň, my sme mali na našej svadbe Petra Ťažkého ako strejšieho. bolo to naozaj skvelé rozhodnutie. pred svadbou sme sa dvakrát stretli, kde sme podrobne prebrali aké máme predstavy a požiadavky, on nám zas poradil čo by sme tam mali doplniť a čo má ako prebiehať. aj preto prebehol svadobný deň na výbornú. už pred kostolom organizoval hostí, či už na to že treba ísť už do kostola alebo sa presunúť na fotenie. v kostole zahral na fujaru, čo bolo prekvapenie a skvelý zážitok pre všetkých. pri gratuláciach, presune na hostinu a aj počas hostiny na harmonike. bolo to super lebo sa zabavila aj staršia generácia. vrelo odporučím pána Ťažkého každému, kto bude organizovať svadbu. človek si to možno neuvedomuje, ale odbremenil nás od veľa vecí a vďaka tomu všetko prebehlo naozaj hladko. my aj naši hostia sme si mohli užiť tento výnimočný deň bez komplikácií a hluchých miest. ďakujeme Vám Peter Ťažký.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Vrele odporúčame ako starejšieho. Bez neho by nebola naša svadba tým, čím bola. Vytvoril úžasnú atmosféru. Hrou na harmonike zabával aj mladých ľudí, nie len starších, hral na nej aj moderné piesne, ľudovky. Zorganizoval skvelé svadobné zvyky a tradície a bol ľudský, porozprával sa. Navyše oblečený v kroji, v kostole hral na fujare. Boli sme veľmi spokojní ako aj všetci svadobní hostia, ktorí si jeho prítomnosť chválili.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?