Piatok 13.1.2012 chceme cirkevný sobáš. Stihneme sa pripraviť?

Dobry den.. Konecne sme si vybrali datum svadby ale mam par otazociek: 1. moze byt cirkevny sobas v piatok? 1a. co treba k cirkevnemu a co k civilnemu sobasu ake dokumenty? 2. Stihame este pripravu pred svadbou? 3. stihame vobec celu pripravu? 4.S cim zacat ak salu mame? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka 1. moja teta mala v utorok a mohol byt, ale zalezi od knaza, ci bude ochotny k tomu pristupit. 1a. urcite treba zajst za knazom, tiez na matriku a opat za knazom (ak je to cirkevny) - ale podrobnejsie je potrebne si precitat niektoru temu, nemam prehlad. 2. stihate, ale je potrebne doriesit to s oddavajucim 3. jasne, ze stihate - zalezi, ake mate predstavy, ocakavania a napady. 4. ak mate salu, treba doriesit v prvom rade knaza al. matriku, potom video, foto, hudbu, kolace, obrucky a zvysok uz postupne :-) Ak som na nieco zabudla, urcite ma nevesty este doplnia :-)
Odpovedať
@danulicek dakujem za odpoved niekde to pohladam aj taku temu :-) salu mame ale zatial nic viac vsetko len cca predstavy ale snad nejak stihneme :-) dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka dolezite, ze mate predstavu - to sa uz potom da lahko dotiahnut do konca :-) to, co som ti vypisala v bode 4 , je asi zaklad, ostatne naozaj uz postupne. inak, mozes si to pozriet v svadobnom planovaci, co najdes vo svojom profile. je to rozdelene na 12 mesiacov tusim, ale mozes si to odklikavat expresne za tri mesiace :-)
Odpovedať
@danulicek knaza sme doriesili dnes- len na nas cudne pozrel :-N ale doriesene ;-) a teraz postupne vsetko.. a ozaj to bude expresne ale snad i takkrasne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka vidis, a saty som zabudla :-D :-D :-D jasne, ze krasne a vies, co? mozno o to krajsie, ako ked mnohe planuju xy rokov vsetko do detailov, a pointa celej svadby pritom unika ;-) tak drzim palce a tesim sa na vase pripravy 8-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?