Piatok 13.1.2012 chceme cirkevný sobáš. Stihneme sa pripraviť?

30. okt 201150

Dobry den..
Konecne sme si vybrali datum svadby ale mam par otazociek:
1. moze byt cirkevny sobas v piatok?
1a. co treba k cirkevnemu a co k civilnemu sobasu ake dokumenty?
2. Stihame este pripravu pred svadbou?
3. stihame vobec celu pripravu?
4.S cim zacat ak salu mame?
dakujem

• @ankajocka  
    1. moja teta mala v utorok a mohol byt, ale zalezi od knaza, ci bude ochotny k tomu pristupit.
    1a. urcite treba zajst za knazom, tiez na matriku a opat za knazom (ak je to cirkevny) - ale podrobnejsie je potrebne si precitat niektoru temu, nemam prehlad.
    2. stihate, ale je potrebne doriesit to s oddavajucim
    3. jasne, ze stihate - zalezi, ake mate predstavy, ocakavania a napady.
    4. ak mate salu, treba doriesit v prvom rade knaza al. matriku, potom video, foto, hudbu, kolace, obrucky a zvysok uz postupne 🙂

Ak som na nieco zabudla, urcite ma nevesty este doplnia 🙂

• @danulicek  dakujem za odpoved niekde to pohladam aj taku temu 🙂 salu mame ale zatial nic viac vsetko len cca predstavy ale snad nejak stihneme 🙂 dakujem 🙂

• @ankajocka  dolezite, ze mate predstavu - to sa uz potom da lahko dotiahnut do konca 🙂 to, co som ti vypisala v bode 4 , je asi zaklad, ostatne naozaj uz postupne. inak, mozes si to pozriet v svadobnom planovaci, co najdes vo svojom profile. je to rozdelene na 12 mesiacov tusim, ale mozes si to odklikavat expresne za tri mesiace 🙂

• Sponzor fóra
  • @danulicek  knaza sme doriesili dnes- len na nas cudne pozrel 😬 ale doriesene 😉 a teraz postupne vsetko.. a ozaj to bude expresne ale snad i takkrasne🙂

• @ankajocka  vidis, a saty som zabudla 😃 😃 😃 jasne, ze krasne a vies, co? mozno o to krajsie, ako ked mnohe planuju xy rokov vsetko do detailov, a pointa celej svadby pritom unika 😉 tak drzim palce a tesim sa na vase pripravy 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
    PoshPosh
    Košice
    Prenájom svadobných dekorácií a mobiliáru v Košiciach a okolí
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov