Posledná náuka s kaplánom (Prešov)

Profilova fotka
Kočky..ktoré ste mali náuku s kaplánom..skúšal vás z nejakých kresťanských tém? ..napr prikázania a pod... Na pepieri , kde sa náuky zapisujú mám napísane že si to máme zopakovať....to faaakt????? :-| :-x ..
Odpovedať
ja teda nie som z Prešova, za sebou máme tri poučenia a dve pred sebou, ale nemyslím si, že by nám na konci dávali nejaké opakovanie, resp. otázky, na kt. by chceli, aby sme odpovedali .. pretože si myslím, že dobre vidia, že tak dve tretiny čo tam chodia nemajú ani páru o tom, čo sa tam hovorí .... a ďalšia vec, každé poučenie nás mal hlavne niekto iný, tak tiež by to bolo odveci .... tak si myslím, že sa nemáš prečo stresovať a ak by si aj nevedela odpovedať, že by vám svadbu nezrušili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzugal Ahoj, no my sme mali asi ultra šťastie pri našom farárovi..mali sme dve náuky. na prvej sme sa rozprávali o vzťahoch medzi ľudmi, medzi manželmi a medzi človekom a Bohom a na druhej sme si len prešli desatoro - aj to takou formou rozhovoru. posledná náuka bude dva dni pred svadbou - spoveď + nám vysvetlí čo máme kedy čítať. žiadne skúšania, žiadne predmanželské náuky a podobné výmysly....a z oboch náuk sme si odniesli niečo pre seba :) Takže držím palce, aby ste to mali podobne ako my :))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?