Civilný obrad v Anglicku, zmena dokladov

chcela by som opytat na vase skusenosti pri zmene dokladov po svadbe v Anglicku, a taktiez nerozumiem preco sa v UK podpisuje po obrade starym priezviskom a nie novym, ako si mam ziadat o zmenu ked budem mat pravdepodbne na sobasnom liste svoje stare priezvisko? na urada mi povedali ze napr ked si pojdem zmenit do banky len im mam ukazat sobasny list....som z toho mimo ak mate niektora z vas skusenosti s podobnym pripadom budem vdacna za kazdu radu, dakujem :-)
Odpovedať
ahoj @drobcek11, ja tiez riesim svadbu v UK, ale este len vo februari ideme na pohovor. Ako to tu funguje? prepac, viem, ze ty si sa pytala a namiesto rady sa pytam naspat :)
Odpovedať
@ninask ahoj, my mame svadbu vo februari, mali sme pohovor aj vsetko v register office a ja by som len chcela vediet ako to funguje s dokladmi a tak, dozvedela som sa ze tu mas po obrade stale svoje priezvisko a je na tebe ci si ho zmenis ci nie, je to podla mna divne ale co uz, ako mi zmenia priezvisko ked budem na sobasnom liste stale so svojim starym na co ho budem ukazoat uradom aby mi zmenili meno, mam stale z toho mis mas v hlave, taktiez dakto vravi ze musis dat vediet na svk matrike ze sa vydavas v zahranici ini pisu ze neni treba tak si staci asi len vybrat :-| som z too jelen,idete mat v kostole ci na urade?
Odpovedať
@ drobcek11 po 8. februari, ked mame my pohovor budem hadam mudrejsia ohladom info. Co sa vas opytali na pohovore? ako to prebieha? My budeme mat svadbu tu na urade a potom na slovensku v kostole. Ja si beriem taliana a tam si zeny nemenia priezviska, kazdopadne ja si ho zmenim :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?