Exotická svadba. Na internete som našla o nich stránku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute kocky.Na nete som nasla stranku na exoticke svadby.Clovek nikdy nevie :D Az raz budem velka a bohata... svatbavraji cz
Odpovedať
1
2
Je nás tu spousta, doporučuju nejdřív nastudovat tohle: http://www.beremese.cz/forum/show.php... a pak případně položit doplňující dotazy. Protože po přečtení diskuse budeš mít celkem jasno, jaký je průběh, co je potřeba, co dělat potom atd. ;-)
Odpovedať
Ahoj Lindos tak my s priatelom,tiez planujeme svadbu na plazi,ale v Dominikanskej republike.S legalnou platnostou,by to malo platit,precitaj si na www.MZV.sk legalizacia dokumentov,a tam mas ktere krajny SR uznava.Je tam aj napisane,co vsetko ti treba na vybavenie.
Odpovedať
dakujem baby za linky,idem to prestudovat :-) stale rozmyslam ake saty so sebou,najprv som chcela len biele plavky :-D ale asi zvolim nejake jednoduche saty :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
baby dajte kuk do mojho albumu :-) saty sari a po dnimi som mala vlastne zlate plavky :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahoj baby, tak my so snubencom planujeme svadbu v Dominikanskej republike. Zasnubili sme sa tam po 3 rokoch a po dalsich 3 sa vratime na to iste miesto <3 Slegalizaciou nie je problem, funguje to asi tak, ze dostanete sobasny list z tej krajiny, kde sa beriete, ten musi byt opeciatkovany "apostilou", ten potom date prelozit do slovenciny, samozrejme overeny preklad, ten sa da na matriku a tak vas potom zaregistruju aj na Slovensku ako manzelov. Uistite sa, ze ostanete v danej krajine dostatocny cas, aby stihol byt vas certifikat vystaveny a nemuseli ste odchadzat bez neho. Tiez si vopred zistite, ake dokumenty su potrebne k sobasu, napr. rodne listy, cestovne pasy, overenie, ze ste slobodni atd... Kazda krajina ma nieco... Ak sa pytate, ako by to zobrala rodina, ze sa chcete zobrat inde ako doma, tak napr. ja sa kvoli tomu velmi netrapim, po1. mame par dovodov, preco nam takato svadba vyhovuje viac a po 2. si myslim, ze kazdy normalmy clovek to pochopi. Moji rodicia to zobrali uplne v pohode, vraj nech mam svadbu podla svojich predstav, zrejme pojdu s nami, ale nie je to 100% potom urobime doma oslavu pre zvysok rodiny a priatelov, len este musime vymysliet, kde a tak, pretoze zijeme dlhodobo v zahranici, takze asi budeme musiet urobit 2 oslavy, ale to su take prijemne starosti, vsetko sa da, ked sa chce...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?