Plánovanie svadby zo zahraničia. Máte s tým skúsenosť?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mate uz niekto skusenost s planovanim svadby zo zahranicia?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pripajam. My sme po stanoveni datumu mali na pripravy asi 9 mesiacov ( :-D ) , prvu cast (v poradi kostol sala, DJ, agentura, fotograf..) sme obmailovali a obvolali podohadovali stretnutia a na Vianoce sme za par hodin zvladli stretnutia. Myslim si, ze vela papierovaciek a uradnych prekladov sme usetrili tym, ze sme sa oficialne vzali v krajine pobytu. Moj OP je uz totiz neplatny. A tak mi stacil zo slov. uradov jeden papier. Anula, krasne fotky mate, dodatocne blahozelam ;-) Ako ste riesili obrad v kostole z jazykoveho hladiska? D.
Odpovedať
Profilova fotka
a ds uz asi spinka - ty to mas s telefonovanim tazsie :-D
Odpovedať
ahojte baby, ja to vsetko tiez organizujem pomocou internetu a samoske velka posila su moji rodicia. travime hodiny na skype a pomaly sa to vsetko utriaslo. kedze studujem, mam moznost ist naspat na slovensko mesiac pred svadbou aby sme to vsetko pekne dotiahli. aj ja som zacala s organizaciou tak rok dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
ara ...ja to mam presne tak isto...vsetko cez net, cez telefon - , s mamkou som na skype a nakazujem vsetko, co mi pride na rozum... kde budete mat svadbicku ?
Odpovedať
thudak- my mame svadbu v kultunom dome v Mokranciach, je teraz tiez super prerobeny, cisto novy tak ako vas v kechneci. a kde si ty v zahranici? ja som v hertfordshire v anglicku
Odpovedať
ahojte..aj mna coskoro caka to iste,co vas..v auguste odchadzam do uk..takze vsetko budem organizovat cez mobil..stastie,ze tu mi zostane najschopnejsi(teda aspon dufam) clovek.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my sme v Irsku a na buduci rok by sme chceli svadbu lenze domov sa dsotaneme mozno na vianoce a potom uz len pred svadbou par dni tak neviem ako to vsetko dopadne.Najvacsi stres mam zo siat pretoze som malicka a chuda mne su aj 32 niekedy velke tak uvidim. a este neviem pootm akostihneme vybavit novy Op,pas atd. Ale snad tobude vsetko ok.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam - my mame svadbu v maji 2008 a ja idem domov na Slovensko v septembri vsetko uz povybavovat, ale tiez som si salu objednala cez internet, mamka bola za fararom, cize ono sa to vsetko da zvladnut :) ten internet je ale super vecicka, nie? :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
je super nachadzat tieto fora, hodilo by sa v nich znova rozprudit diskusiu :-)
Odpovedať
cau barborao, ako pokracujes? Inac dakujem pekne za info, velmi si mi pomohla :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
luciita> pokracujem ok, dnes som volala na registery office a ma moj drahy uz appointment, tak sme na dobrej ceste co sa tyka vybavovanie dokladov :-) a spojila som sa uz aj s miestnym fararom tak aj pripravy dufam ze coskoro zacnu.. v piatok si idem skusat po prvykrat saty ueyy tak sa neviem dockat, a idem asi pozriet dnes letenky domov na predlzeny vikend kedy skocime na matriku a na faru. joj a samozrejme mi v hlave beha milion myslienok ako vsetko ostatne zorganizovat :-D ako ty?
Odpovedať
barborao, ja letim domov az v aprili, ale uz mam skoro vybavenu hudbu a kameru :-D, to je asi tak vsetko co mam nove
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby... takze sa k vam pridavam. ja mam vybavenu salu a obrad...ale foto video a dj zhanam teraz ale je to dost tazke....na nete je to dost slabe....a co vy mate uz vsetko zariadene kedze budete mat svadbu skor?
Odpovedať
ahojte aj ja vybavujem zo zahranicia, mam zatial salu, jedlo, starejsieho a zaroven DJ-ja, niektore vecicky, ozdoby som si dala poslat tuto z bazaru domov, este nemam saty, inak vybavujem aj emailom... x-)
Odpovedať
Ahojte babenky mozete mi prosim poslat nejake kontakty na salay v PO city na svadbu tak pre 100 ludi aby bolo aj vela miesta na tancovanie kedze obe rodiny su poriadne tanecne :) ja uy som vo svojich hladaniech nejak uplne zlyhala ak som si aj nieco nasla a dohodli sme sa a yasla som tam zistila som tam stale nieco hlavne ye je tam malo priestoru alebo napr. mi aj dost prekaza ked je tanec oddeleny od stolovania...Najvacsi problem je aj to ze so dlhodobo v yahranici a v PO toho uy moc nepoznam :( prosim vas o pomoc a nejake napady dakuejm za kazdu IP
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?