Plánuje niekto svadbu v Belgicku?

Profilova fotka
Planuje niekto povedat svoje ano v Belgicku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz povedala, ale v holandsku ;-)
Odpovedať
my sme sa v belgicku nasli :-D , ale budeme sa brat na sk lebo sme tu ;-) kde si v be?
Odpovedať
Profilova fotka
kaciatko a nastavajuci je slovak alebo belgican? Ja som pri Antwerpach. Tiez sme chceli povodne svadbu na Slovensku, potom z toho boli dve svadby a nakoniec sme sa rozhodli pre svadbu len tu v Belgicku. Hoc za tie peniaze sme na Slovensku mohli urobit svadby trebars aj 3. He he
Odpovedať
augustovamonika, kde si presne pri Antwerpách?
Odpovedať
augustovamonika, je slovak. ja som studovala v gente a on bol v be sluzobne ;-)
Odpovedať
Len som bola zvedavá, lebo aj ja som bola pár mesiacov neďaleko Antwerp, a strašne sa mi Belgicko páčilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
byvame v Schilde, to je od Antwerp.. ked pocitam centrum tak asi 15-20 minut autom. Frezia a kde si bola? Kaciatko, tak toto je dokaz aky je ten svet maly!!! ;-)
Odpovedať
Zoersel, asi 2 km od Sant Antonia a do Antwerp som to mala autobusom cca 45min. Máš zlaté mimi :-)
Odpovedať
augustovamonika, ved hej svet je maly... ja som z ba, milacik z dk a nasli sme sa v be. ale som maaaaaximaaaalne spokojna :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Halooooo ..ste tu este niektora ;-) ?????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa v septembri stahujem za mojim milacikom do Antverp (on je Flam a ja Slovenka) a bojim sa ze mi bude smutno za SK a vsetkym tym suvisiacim. Gabii ty si v BE alebo SK?
Odpovedať
Profilova fotka
Juju ahooj :-) , ja som SK, stahujeme sa BE v oktobri :-) , moja "polovicka" tam ma pracovnu ponuku :-) .Takze Ty budes asi informovanejsia, aku maju mentalitu Belgicania ;-) ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ako ktori :-D moj je najuzasnejsi muz na svete x-) ale celkovo sa prirav na "chladnesjsi" pristup najma v osobnych vztahoch lebo sluzby su na velmi vyskokej urovni a vsetci su tam mili - niekedy mam pocit ze je to uplne prevratene s porovnanim na Slovensku. Najdu sa samozrejme vynimky. tam mi napis do IP kde sa stahujete - ja budem pracovat asi v Bruseli alebo byvat v Antverpach
Odpovedať
Profilova fotka
Juju ahoj, napisala som do IP ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?