Slovenský kňaz na svadobný obrad v Nemecku. Nepoznáte?

Profilova fotka
Caute zienky! Chyta ma depka! Snazim sa na august 08 zohnat slovenskeho farara v Nemecku (okolie Stuttgart /Heilbronn/Heidelberg). Moj "hlavny kandidat" je totiz v tom case na dovolenke na Slovensku :-/ .... Prosim vas, je tu uz nejaka takato tema? Alebo vie niekto o niekom? Prosim prosim, chcela som, aby nasi aspon nieco z toho rozumeli, kedze minuly rok na urade nebola prekladatelka.... Vdaka vam!
Odpovedať
Ahoj minnehaha, aka mila nahodicka najst tvoju spravu, ja som teraz v Heidelbergu (a este par rockov budem), snubenec zatial v Stuttgarte. Neviem, koho si mala ako hlavneho kandidata, my pozname iba Petra Hudymaca ( hudymac@gmx.sk), ktory je velmi mily a hlavne sidlo ma v Mannheime, no omse sluzi aj v Stuttgarte. My sa ho kvoli svadbe chystame tiez skontaktovat, aj ked nas sobas bude na Slovensku, nemam vsetky sviatosti a je pre mna jednoduchsie si to vybavit tu. Inac by ma velmi zaujimalo vsetko suvisiace so svadbou a okolim, snazila som sa najst nejake svadobne salony v Heidelbergu no velmi uspesna som nebola :-( , tak ak by si mala nejake tipy, bola by som viac nez vdacna. Drzim palce, maj sa krasne!
Odpovedať
skus napisat svoj prispevok sem http://www.weltderbraut.de/
Odpovedať
Profilova fotka
Minnehaha ahoj! Zial nepamatam si meno, ale v Mnichove je jeden pan farar, ktory kazdu - myslim 3. nedelu v mesiaci - chodi sluzit sv. omse do Passau.Stuttgart je skoro tak daleko, tak mozno by si ho mohla skusit. Ak chces, mozem Ti do IP poslat adresu jedej sestricky v Passau, kt. na neho mala (este pred rokom) kontakt. Ak mas zaujem, napis mi do IP!
Odpovedať
Profilova fotka
ránko vsetci! my máme dvoch v mníchove. (1-z nich je velmi prívetivý, toho 2.-hého by som ako farára na predmanz. náuku neodporúcala.... 8-( :-S ) ja sa skúsim poinformovat, ci náhodou neslúzi nejaký v HD, mozno by nám on vedel poradit, kde sa máme informovat.... zatial, ciao s.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte vsetci, ja potrebujem poradit kde by som zohnala kontakt na nejakeho katolickeho farara v Koline na predmanzelsku nauku, ak sa niekto najde, kto by mal kontakt, prosim poslite mi ho, dakujem vam krasne prajem pekný dnik , papa Katka.....
Odpovedať
Profilova fotka
cmuko81 - si v koline?? My zijeme v Essene a chodievame pravidelne na slovenske stretnutia v Koline. Predtym je vzdy sv.omsa ktoru robi slovensky knaz-Peter Pristas. Teraz v nedelu 25.1 je dalsie stretko-ideme tam tiez, lebo chceme dohodnut nauku. Kukni sem: http://kolin.sk/ tam najdes kontakt, adresu. Mozno sa stretneme... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
ahojte..neviete mi niekto poradit ci je v Singen nejaky slovensky farar??potrebujem ho na sobas ktory mam v juli.dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?