Svadba slovenského páru v zahraničí. Viete ako na to?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci tu je niekto kto sa sobasil mimo Slovenska. Nie ti, ktori ziju v cudzine alebo sa vydali, ozenili za cudzinca. Proste dvaja Slovaci, ktori sa rozhodli zobrat dakde prec. Dakujem pekne za info :) budem vdacna za kazdy prispevok a radu... My by sme sa chceli s priatelom zobrat dakde mimo SR, rozmyslali sme o Rime, malo by ist o cirkevny sobas..., len neviem kde skor zacat :)
Odpovedať
1
2
tak to je tu o chvíľu, ako je to zo šatami vyberieš si tam?
Odpovedať
Profilova fotka
satky si budem brat so sebou, uz mam objednane, mali by mi dnes alebo zajtra prist. Len take uplne jednoduche lahucke, na plazi nic ine ani nechcem 8-) no veru, uz len par mesiacov, ani sa nenazdam a je to tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dobravila a vy uz mate aj datum, alebo zatial sa este rozhodujete kde a kedy?
Odpovedať
no chceli by sme v auguste, v Ríme a tam je to tak že im napíšeš 3 termíny kedy by si mohla a oni pošlú ktorý platí. A sobášia utorky a štvrtky. a je tam aj lehota kým ti odpíšu, ako všade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dobravila a to vybavujes cez velvyslanectvo, alebo zatial si len zistujes co a ako
Odpovedať
Ano, našla som si mail na stránke tak som napísala a oni ma odporučili na koho sa mam obrátiť.
Odpovedať
@kata13 Potom keď ti prídu tak pošli foto :) treba niečo ľahké aby si nezapadla do piesku : -D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
SVADBA V RIME, BARCELONE, MADRIDE A NEW YORKU: ____________________________________________________________ -100% organizacia na zaklade vasich poziadaviek - "svadba na mieru" - priamy kontakt s nasim zastupitelskym uradom a teda rychle a jednoduche vybavenie formalit - slovensky hovoriaci asistenti zijuci priamo v RM, BCA, MA,NY, ktori dokonale poznaju mesto, kvalitne restauracie a hotely za rozumnu cenu. - zabezpecenie doplnkovych sluzieb ako napr. make up, fotograf, limuzina, sprievodca mestom, ci hudobny program /husle, klavir, spev/ a obcerstvenie pocas obradu . ______________________________________________________________ +421 905333290 svadbavrime@gmail.com /coskoro spustime i nasu novu webstranku!/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@emkaaa musis sa ozvat na Slovenske velvyslanectvo a urcite sa Ti ozvu:-) Ak ste obaja Slovaci tu su dokumenty, ktore potrebujete: Na akt sobasa je potrebne predlozit: - obcianske preukazy (snubenci+svedkovia) - rodne listy (snubenci), - vdovci predlozia umrtny listzosnuleho partnera, - rozvedeni predlozia rozvodovyrozsudok, svadobna kytica, prstene. Ak je buduci manzel Talian tak by podla mna nemal byt problem... ale clovek nkdy nevie.
Odpovedať
@dobravila ahoj, prosim Ta nevies ake sluzby vie este velvyslanectvo zabezpecit? napr. fotografa?
Odpovedať
@wollinka ahoj ci to je profi fotograf to neviem, ale par zaberov z obradu alebo po cvaknu...ale skus sa opytat priamo na velvyslanectve, že co a ako :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
Ahojte dievcata, vidim, ze ste tu uz davnejsie diskutovali o svadbe v zahranici. My tiez taku jednu planujeme, konkretne by sme chceli cirkevny sobas v Rime. Obaja sme Slovaci. Tak som sa chcela opytat, ci Vase svadby prebehli podla planov a ci by ste mi vedeli poradit ako zacat. Najradsej by som si to zorganizovala sama, bez agentury. Za akukolvek radu Vam dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
haloo baby potrbujem pooomoc ,s priatelom zijeme v UK chceme sa tu zosobasit len civilny sobas vie mi niekto poradit kde zacat to treba ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@kata13 ahoj prosim cez aku agenturu ste rieslli svadbu? bolo vsetko v poriadku? kolko ste platili? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dabika ahoj, my sme boli cez bluemarlin.cz. mozem jedine odporucat, velka spokojnost a aj cenovo nam dali najlepsiu ponuku
Odpovedať
@kata13 mohla by som poprosit cenu? A meno hotela? Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dabika vtedy nas to vyslo na 99000 ceskych so vsetkym a boli sme v Le Victorii
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?