Svadba v Taliansku - čo všetko treba vybaviť?

Ahojte dievčatá, hľadám nejaké aktuálnejšie informácie a chcem sa spýtať či sa tu niektorá z Vás vydávala v Taliansku a čo k tomu všetko treba, prípadne nemáte nejakú známu/kontakt tam žijúcu, ktorá by mi samozrejme za odmenu pomohla s vybavením. Svadbu plánujeme až budúci rok, keďže toto leto sa nám narodí bejby. Chceli by sme sa tam len vziať my dvaja, žiadny hostia. Ďakujem za informácie.
Odpovedať
Ak to chcete len takto bez hostí sami dvaja možno by som si skúsila pobehať cestovky či aj oni niečo také neponukajú. Minule som videla ale no nepoviem ti teraz presne aká cestovka to bola no ponúkala svadbu na Bahamách. Tak by som to skúsila asi najprv. Bo tak to sa spoliehať či to niekto vybaví to by som asi nechcela riskovať. Vieš aby vám nakoniec ten sobáš aj platil ;-)
Odpovedať
Fu tak to budeš mať behačiek a behačiek :D Prečo to chcete mať až v Taliansku? či si si to tak vysnívala? Podľa seba viem, že keď si raz niečo zmyslím tak už aj keby som nemala týždeň spať tak si to vybavím aby to bolo tak ako to chcem ja :-D Bude podľa mňa potom problém aj s tým aby vám to platilo aj tu vieš. Veď keď bude svadba až budúci rok tak máš kopec času si to všetko pozisťovať a uvidíš, že či to vôbec je reálne :-) Ale ja by som skúsila aj tie cestovky, to vôbec nie je zlý nápad, možno keď im poviete čo tam zamýšľate tak vám s tým aj nejako pomôžu
Odpovedať
@fionnada hej cestovky som uz pozerala ale vychadza to dosť, preto som sa chcela najprv informovať tu, či si tu tým náhodou niekto neprivyrába alebo tak :) inak to budem musieť riešiť zrejme cez cestovku :)) a @katusa235 ani nie že vysnívala ale nechcem mať žiadnych hostí a keďby som to spravila takto, nemusím nikomu vysvetlovať prečo som nerobila hostinu atd :D skúsim teda ešte pogoogliť, prípadne napísať na naše veľvyslanectvo do Ríma....zobrali by sme sa tam a zostali týžden na dovolenke aj s malým :) tak nejak by ma to bavilo, len či to bude naozaj reálne :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
Nápad to je fajn, ako mne by s také niečo tiež páčilo ale netrúfla by som si na takú svadbu. Hlavne ak by aj chcela by som tm mať všetkých a na to sme teda nemali. Stačila mi taká ako sme mali. Cestovky možno výdu viac ale pri nich je aspoň ako taká záruka, že vás nepostihne pri vybavovačkách nič neočakávaného, teda podľa mňa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @grandezza na slovenskom veľvyslanectve by Vás mali zosobášiť zadarmo a platí to ako keby ste sa brali doma. Staci k tomu rodný list a doklad totožnosti. Ak by si chcela svadobné alebo rodinné fotografie už s drobcom môžem Ti odporučiť skvelého talianskeho fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
Skús osloviť Zdenku z FB stránky Sí, Toskánsko :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@grandezza Ahoj, ako si dopadla so svadbou v Taliansku? Vynikajuca je na to agentura Svadby v Taliansku/Wedding in Italy, najdes ich na FB. Su to velmi sikovne slovenky zijuce v Toskansku :-) Pomozu s cimkolvek
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) my sme mali minulý týždeň svadbu v Ríme :) čísto len pre rodičov a súrodencov. Riešili sme to cez agentúru, ktorá nám všetko vybavila. Ide aj o to, či to chcete v kostole, alebo len na úrade. Všetko si ale určite vieš vybaviť aj sama, hoci s pomocou je to určite bezstarostnejšie :) Keby čokoľvek, rada pomôžem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@annie89 a máš ženícha taliana alebo slováci a rozhodli ste sa mať svadbu v Ríme??
Odpovedať
Profilova fotka
@cabia Obaja sme zo Slovenska :) Len sme chceli mať netradičnú svadbu :)
Odpovedať
Ahoj my premyslame nad takoyusvadbou leb rodicia ako operky deti a nasi dvaja bratia s ridnou boli by aj svedkovia. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@grandezza ahoj ako dopadla nakoniec svadba? My sa ideme do toho pustit tiez:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?