Svadba v zahraničí. Ako to prijali rodičia?

Ahojte, zaujimalo by ma, ake boli reakcie vasich rodicov, ked ste im oznamili, ze vasa vysnivana svadba sa ma konat v zahranici bez ich pritomnosti?
Odpovedať
prvotne nadsenie - jeeeeeeeeeej bude svadba a po precitani oznamenia male sklamanie. svadba je o tych dvoch ktory sa beru, viac nieje dolezite. ano je pekne to zdielat z rodinou ale pokial to par citi inak, ma to svoje vysnivane a zial napr. z financnych dovodov nejde tam mat rodinu tak to musia chapat, ti nasi pochopili :-)
Odpovedať
@dodorka tak to si mala naozaj stastie, napriklad moji rodicia sa tvaria tak, ze je to nas den atd., ale priatelovi zasa chcu byt (silou-mocou) pri tom. Beru to tak, ze je dolezitejsie to, aby oni videli priatelov dolezity zivotny krok ako to, ze on si to predstavuje inak. Vobec to nevnimaju ako NAS den :-|
Odpovedať
nieje podstatne ako to citia rodicia tvojho priatela, dolezite je to ako to citite vy, je to vas den. mali by ste sa poriadne porozpravat z priatelom, ci ich tam aj on naliehavo nepotrebuje, ak ano tak je problem na svete ale ak priatelovi je prvotne vase stastie a chce aby to bol skutocne vas den, tak zial bude musiet vysvetlit rodicom ze pre neho si zivotom ty :-) viem lahko sa to pise a problem riesit je tazke, ale silou mocou byt pri tom :-| skuste navrhnut svadbu cez skype ;-) skuste najst mozno nejaky kompromis aby sa nenahnevali a ak to nepojde inak tak zial bohu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?