Zrusenie svadby na SK svadba v zahranici

Profilova fotka
Dobry den planujeme svadbu na august 2015, tento termin sme vsak uz vsetkym oznamili tj rodine a par priatelom avsak ked sa celkovo pozrieme na obsadenie a celu akciu myslime si ze to bude fraska,malo ludi vacsinou v dochodkovom veku par mladych bratia sestry z detmi cize odidu skor domov a zabavat sa moc nebudu a nakoniec tam vecer ostaneme rodicia a traja kamarati + mi+ziadna svadobna noc ani svadobna cesta, cele ked si to predstavime je to take nejake divne,napadlo nas ze co keby sme to cele zrusili a zobrali sa v zahranici v karibiku len mi dvaja,,,lenze zas mame pochybnosti o tom ako rodina bude reagovat ci sa neurazia keby sme to takto urobili a ako budeme pred nimi vyzerat kedze by sme to takto zmenili ze by tam neboli,,pripadne potom by sme to nejak symbolicky oslavili ked sa vratime domov,,,myslite si ze je netaktne to rusit a menit plan alebo nie??
Odpovedať
Choď do toho :) to že ste rodine oznamili že sa budete brať je v poriadku, aj dokonca termin si mozte nechat ak vam to takto bude pasovat…chodte predtym do karibiku, vezmite sa, vratite sa a zorganizujete rodinno - priatelsky obed a hotovo :) vsetci budu spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
termin nam nebude pasovat lebo v karibiku nieje sezona to by sme museli prelozit na december alebo januar napriklad.
Odpovedať
@michalhorvatovic tak to preložte, rodina to prežije :-) alebo si vyberte inú destináciu, kde sezóna je :)
Odpovedať
Profilova fotka
a rodine sme oznamili ze sa budeme brat ale aj miesto kde to bude a datum cize oni si myslia resp su v tom zue svadba bude na sk vtedy a vtedy a tam a tam a prave to je klinec urazu pretoze moja nastavajuca hovori ze budeme za idiotov ked to to zmenime a ze ako im to odvodnime co je vlastne pravda lebo za idiotov budeme a ako im to odvovodnime to tiez neviem toto su tie obavy no len zas ci stoji za to robit svadbu len preto lebo sa uz povedalo tak to je tiez nezmysel sak moja polovicka mi dnes povedala ked sme sa o tom bavili ze si to bude pamatat do konca zivota lebo to bude cele trapne a fraska takze tak no na druhej strane sa asi boji reakcie rodiny co povedia alebo ako sa budu citit ked im oznamime tuto zmenu ci sa neurazia alebo ci sa nebudu citit ze ich tam nechceme atd
Odpovedať
je to hlavne vaša svadba, takze spravte ako to citite…ked mate pocit ze to bude fraška, tak nerobte z toho mega svadbu, kde budu vsetky tie nezmysly…urobte z toho rodinny obed, vezmite sa na urade v kruhu tych par blizkych a potom chodte do karibiku a spravte si tam tu vasu symbolicku svadbu…..myslim ze aj keby ste teraz oznamili rodine, ze svadbu preusvate pretoze mate na to x dovodov, tak nikto vam hlavu neodkruti….
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?