Boli ste na svadobnej ceste v Dominikánskej republike?

Ahojte ❤️ Chystám sa do DR a chcem sa vás spýtať ci tam uz niekto bol, skúsenosti s konkrétnym hotelom, spoločnosťou a podobne :). Ďakujem
Odpovedať
Ja som nebola ale tiez sme si hovorili ze na svadobnu cestu by to chcelo nejaku exotiku takze sa ti sem votriem a ak by som videla nieco zaujiomave tak kto ho vie ci sa tam nakoniec aj nevyberieme :-) drahy sice spekuluje aj nad inymi aj o kube hovoril ale ja neviem to uz sa mi vidi dost drahe :-) tak som zvedava ako nakoiniec skonicme
Odpovedať
Profilova fotka
@katulajab ahoj, my ideme na Mikulasa na Kubu a cenovo je porovnatelna s DR :-)
Odpovedať
@weja146 vazne? to by som nebola povedala zue sa tie ceny uz tak zjednotia my este nevieme kedy ale jasne ze mimo hlavnej sezony lebo to by sme sa nedoplatili ved uvidime ale to si myslim ze bude len nejaky jeho vymysel ta kuba o tom sme sa nikdy ani nebavili tak som zvedava aj sama ten moj muz je nevyspytatelny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katulajab ;-) tak my sme dlho dlho boli za DR. aj sme si na nu od cestoviek dali zistovat ceny, ale nakoniec sme sa zhodli, ze nechceme iba lenosit, ale aj vidiet nieco, hlavne historiu, tak zvitazila Kuba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@weja146 cez ako cestovku a kedy dedete na tu Cubu?
Odpovedať
Profilova fotka
@kakatulik cez airstop.sk - (cez nem-ci rakusku cestovku) a ideme 5.12 na 11 dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli minuly rok v hoteli Bavaro Princess. Boli sme velmi spokojni. Krasny hotel, krasna velka plaz, vyborne jedlo. Urcite odporucam vylet na La Saonu, je to raj na zemi :) Bookovali sme to cez nemecku cestovku 5vorFlug.
Odpovedať
@katulajab ahoj .... ja som este poriadne neni rozhodnuta :) ...tiez som premyslala nad Kubou, Mexikom, Kapverdamy... a neviem cim vsetkym :) podla skusenosti druhych uvidim :)
Odpovedať
@weja146 tak Kuba je môj sen :) ... a stale nad nou rozmyslam...fakt sa neviem rozhodnut :D ... a do akeho hotela idete?
Odpovedať
@miskamilka ďakujem :) presne ten hotel som aj ja pozerala....a nenudili ste sa? :) myslim ci nelutujete, ze ste nesli na nejaku aktivnejsiu dovolenku...alebo tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
@erzi23 nie absolutne. Aj moj manzel, ktory neobsedi, bol spokojny. Hrali sme volejbal, plavali, prechadzali sa po plazi :) a jeden den sme boli na ostrove La Saona.
Odpovedať
@miskamilka este by som sa chcela opytat na telefonny signal a internet :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@erzi23 internet bol iba na recepcii hotela. Ale nechybal nam, aspon sme si oddychli :) telefonny signal asi v pohode, ale netelefonovali sme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobna cesta je na oddych a nie na telefonovanie :D my na dovolenke vzdy len max posleme sms mame ze zijeme aj jednej aj druhej a potom este jednu ale ziadne volacky :-D potom na fb kamosom ak sa pytaju ze ako je na dovolenke :-D nejkak extra sa s tym neparame :D a kto ma za normalnu cenu dominikansku viete mi poradit?
Odpovedať
@trevoriasa asi airstop.sk ... hej to ja viem :) lenže moja práca vyzaduje byt na telefone 24hod denne :) neviem či žial alebo nastastie :D
Odpovedať
Profilova fotka
@erzi23 pojdem pozriet tu stranku lebo na Dominikansku by som slabo isla len vsade kde som pozerala boli neuveritelne ceny na to. To by som dalsich 5 rokov nemohla ist potom nikam. Jaaj, tak to by som povedala ze zial. Lebo to ta dost aj otravuje a vycerpava, nie?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?