Fuerteventura - aké je v lete počasie?

Ahojte , prosím vas ktoré ste boli na fuerteventure v druhej polovici jula ake bolo reálne počasie. Lebo podla vyhliadok je približne take chladnejšie :/
Odpovedať
tam je krasne aj v novembri:) neboj sa bude tam dostatocne teplo, aby az moc nebolo
Odpovedať
My sme boli v septembri a mozem povedat ze nas niekolkokrat spalilo.Bolo teplo,nie velmi horuco sice pofukoval vetrik niekedy viac niekedy menej ale inac bolo uzasne.Je tam aj co pozerat, ked si prenajmete auto lepsie pre vas:-)A zalezi aj na ktoru cast ostrova chcete ist;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dakujem za info :) potesili ste ma
Odpovedať
@mongi8495 tak to sme teda radi. Ja uz asi dva roky premyslam nad tymto miestom, ze by som sa tam chcela ist moc pozriet
Odpovedať
My sme boli tento rok v marci a bolo cca 24 stupňov v júly budete mať isto teplo :) ten ostrov je krásny pobehali sme ho celý neskutočne krásne a dlhé pláže :) ak by ste chceli nejaké typy kde ísť kľudne mi napíšte :)
Odpovedať
podcasie je tam super. my sme tam boli na vianoce a normalne som behala v kratasoch a v zabkach :) od takeho juna, je tam krasne a teplo az do konca roka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?