Svadobná cesta 2012

Profilova fotka
Ahojte kam sa chystate na svadobnu cestu? Dajte nejake napady :)
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 Iba také obyčajné Bulharsko. Lebo ideme aj so synčekom - bude to pre neho 1x, tak chcem ísť niekde, kde to poznám, kde je mi to blízke a cítim sa tam ako doma. :-) Keby sme išli iba sami s mužom, tak by som určite uvažovala nad väčšou exotikou :-N
Odpovedať
My ideme na par tyzdnov na Bali. Po poriadnu psychicku aj fyzicku ocistu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkave Ved aj Bulharsko je pekne. Ja som tam este nebola, ale chcela by som ho urcite raz navstivit, pocula som nan same chvaly :) a do akej oblasti sa chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
@iamhappy NOOO tak to je dovolenka ako sa patri :)
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 chystáme sa do Primorska, to je také menšie mestečko úplne na juhu, pár km od tureckých hraníc. Bola som tam už párkrát, keďže kamoška pracuje pre cestovku, ktorá tam má svoje penzióny a hotely, tak som tam ako doma. A teraz tam zoberiem aj svojich chlapov. Ceny sú tam ideálne, jedlo úžasné, ľudia milí. More by mohlo byť aj čistejšie a priezračnejšie, ale dá sa. Teším sa najmä na južnú pláž, kde je pozvoľný vstup do mora, tam sa náš krpec bude môcť čľapkať do odpadnutia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svatbu i s líbánkama v jednom. Frčíme do Dominik. republiky na 3 týdny. Už se těším. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkave Primorsko poznam, tam bolajedna moja kamoska a tiez sa jej tam velmi lubilo.... A kedy cetujete? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@emmik31 fíííha tak to bude paradna svadba :) Preco to mate prave tam? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 7.7., takže máme ešte mesiac na prípravy. S krpcom to bude asi náročnejšie, no aj tak sa teším. Len som zvedavá, či odtiaľ neprídem šedivá alebo rozvedená :-D @emmik31 tak to už áno, to by sa mi páčilo. Len škoda, že som sa nevydávala ako bezdetná, takéto niečo by som si vedela predstaviť x-)
Odpovedať
My ideme na Maltu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkave aleeee urcite nie :) podla mna si dobre oddychnes a zabavis sa:) tak nech Vam to dobre dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzx pekny vyyber :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@siska05 ďakujeeeem :-)
Odpovedať
baby ma niekto skusenosti s agentura zajazdy sk? na snp 13 v blave...ich stranka www.zajazdy.sk ? diiiky
Odpovedať
Tak my uz sme aj spat :-) na Bali bolo uzasne, odporucam vsetkymi desiatimi. Je to neskutocne prijemne miesto s ohromnou atmosferou, historiou, krasnymi pamiatkami, milymi ludmi a vybornym jedlom. Pocestovali sme cely ostrov a budeme dlho spominat. Ak uvazujete nad dovolenkou tymto smerom, rozhodne nebudete lutovat, naozaj to stalo za to. Pocestovali sme uz vela krajin, ale takyto uchvateni sme este neboli.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , mozes dat pls tip ako ste cestovali na Bali,ci ste sli cez cestovku alebo na vlastnu past? pripadne emmik 31 ty si pisala ze idete na Dominiku, my sme uz tiez pozerali nejake ponuky, tak ak mozes, napis mi tiez tip. dakujem vam :) my mame svadbu v septembri a neskutocne sa tesim na 2tyzdnovu dovcu :) drzte sa
Odpovedať
babyyy, dajte tip na svadobnu cestu, uz aj by sme isli...neviem ci karibik - sa nam zda drahy...ale zas len 1x v zivote sa ide na taku cestu...tak neviem...turecku 5* vsetko vypredaneeee...aka je najnizsia realna cena na karibik na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
@iamhappy wau..to je super..cez akú cestovku?
Odpovedať
@siska05 my určite do Paríža :-) :-) :-) resp. Paríž + okolie, krásne zámky a neskutočná romantika :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@emmik31 ahoj, kolko vas to vyslo ? mozes aj do IP prosim
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?