Svadobná cesta do Egypta. Idete niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kdo letíte do Egypta, popř. kam?
Odpovedať
1
102
103
Dámy, pozrite na toto http://www.mzv.sk/servlet/content?MT=... a toto http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/ak... - mňa by označenie situácie v letoviskách ako "zatiaľ pokojnej" alebo "relativně klidnej" veľmi neupokojilo.
Odpovedať
Tak po dlouhém přemýšlení a rozhovorech s mým budoucím manželem jsme se rozhodli svatební cestu změnit :-) Prostě už jsem z Egypta byla víc nervozní než abych se těšila a to rozhodně nechci, takže jsme změnili rezervaci na Turecko, kde jsme byli minulý rok (vybrali jsme ale jinou oblast a hotel) a byli jsme moc spokojení. Doufám, že tedy i letos :-) Těšila jsem se na šnorchlování v Egyptě, ale prostě nechci se bát cokoliv sníst, abych neskončila půl dovolené na záchodě a zároveň nechci, aby se kolem mne chodili se samopalama. Takže těm co tam jedou přeji, ať si dovolenou užijí, my jsme srabíci :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kronecka007 my sme boli na svadobnej ceste od 15.-21.7.2013 v Dahabe, pokoj, jedine co je nepristupne su historicke pamiatky, k pyramidam sa nedostanete ani na Katarina Kloster, ani k Petre, a taktiez je uzatvoreny prechod do Izraela (Jeruzalem)...ale ak vam staci pobyt na plazi a fakultativne vylety cez domacich (hotel ani cestovka pravdepodobne nebude organizovat nic). napriek tomu sme si dovolenku uzili, na tavach, na konoch, na beduinskych campoch a roznych dalsich...snorchlovanie. bolo naaaaaadherne. Co som pocuvala domacich, 90% egyptanov pracuje pre turizmus, cize ich zaujima aby bol v krajine klud (hlavne letoviska). Ale tak noo nie je to dobry pocit ist tam kde nie je klud....aj ked sa zvysok snazi :)
Odpovedať
@kronecka007 tak hlásím příjezd z Egypta...:-) líbánky byli suprové a myslím, že jsme se vrátili právě včas...když koukám co se tam ted pořád děje.....Hotel byl fajn, k moři se muselo teda přes silnici ale vůbec to nevadilo ;-) Moře bylo úplně úžasné hned 1 den jsme měli štěstí na želvy...měli jsme je od ruku tak 10 cm....PARÁDA 8-) Udělali jsme si z mušlí na zapadlé části pláže srdce s našimi jmény.....bylo jich tam plno, krásná vzpomínka a památka... Jinak k Marsa Alam.....byla jsem trošku zklamaná přístupem místních, byla jsme zvyklá z jiných částí Egypta, že tě zdravili x za den mohli se přetrhnout a tady ne....ztěžka se někdo vymáčknul u snídaně s přáním dobrého rána, dávala jsme uklízečům každé ráno 1 dolar na postel a stejně jsme se nedočkali ručníkových dekorací nebo něčeho podobného....takže můj názor naklonovala bych Sonesta Beach z Taby a moře tady z Marsa a bylo by to paráda.... :-D 8-)
Odpovedať
@barborelka Tak hlavně že jste si to užili :) To nej nejdůležitější. Hold všechno není dokonalé, ale tak spokojenost byla a to je důležité :-) My jsme dovolenou už před týdnem zrušili a rozhodně toho nelituju po těch zprávách, co se teď šířej. Rezervaci jsme přesunuli do Turecka, kde jsme byli minulý rok a byli jsme tam spokojení. Letos tedy pojedeme jinam, ale i tak doufám, že se nám bude líbit. Mrzí mě, že se do Egypta nepodíváme hlavně kvůli šnorchlování, ale prostě v týhle situaci tam nepojedeme!
Odpovedať
@kronecka007 tak to určitě...ted už bych tam také nejela....dnes jsem četla na idnes, že Egyptu hrozí občanská válka..... Určitě budete spokojení.....uvidíš, my máme už vymyšlenou akční další dovolenou ...pojedeme na vlastní pěst do Portugalska...to jsem zvědavá 8-) Jinak šnorchlování jsem lepší ještě nezažila....né nadarmo se všichni potápěči sjíždějí právě k zátoce u Oriental Beach.... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Dobrý den, v sobotu jsem se vrátila z Egypta a zbyla mi jedna celá nepoužitá krabička léku Ercefuryl - naštěstí jsem neměla žádné střevní potíže. Nabízím ho tedy k prodeji za 63 Kč včetně poštovného. Tento lék proti průjmu jako jediný z léků z ČR zabírá na faraonovu pomstu. Navíc se u nás prodává pouze na lékařský předpis. Prosím případné zájemce o zprávu na email: bellla@centrum.cz
Odpovedať
1
102
103
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?