Svadobná cesta koncom októbra - tipy

Co myslite, ake miesto, by bolo vhodné akp svadobna cesta koncom októbra, alebo začiatkom novembra? Aby tam bolo teplo, more, a tak do 1500 eur pre dve osoby? Mal by niekto dobry, overeny tip? Ďakujem 😉
Odpovedať
No v jeseni/zime už ostáva asi len exotika (karibik, maledivy, sri lanka, oman, mauricius) a to do 1500 asi ťažko podľa mňa :-/ jedine všetko riešiť na vlastnú päsť a vychytať nejaké akcie
Odpovedať
Nas vysli 2 tyzdne v novembri na Srilanke tolko, ale ano, vyborna cena na letenky a cela organizacia vo vlastnej rezii ;-)
Odpovedať
V novembri Punta Cana alebo Riviera Maya :)) ♥♥
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne by som si vybrala srilanku. Tam je v takychto mesiacoch najlepsie a ak by si uz ted zajednala pobyt uz ted, tak by tam podla mna bola aj dobra cena
Odpovedať
Oman alebo kapverdy - to je zas ale taky moj maly sen, kam by som sa chcela dostat. No podla mna budes spokojna s hociktorou vyssie spomenutou destinaciou
Odpovedať
Profilova fotka
dubai, hocikedy, ako keby mi ponúkol niekto pobyt zadarmo už zajtra tak sa dnes pobalím a idem. to je taký môj sen sa tam dostať a dúfam sa mi raz aj splní
Odpovedať
My sme boli koncom oktobra v Dubaji na svadobnej ceste a za 2 tyzdne pobytu sme tam mali vkuse 35°C a vyssie. Cenovo si to viete zregulovat aj Vy, ak date svoje podmienky cestovnej kancelarii. A za nas mozem povedat, ze pre nas bolo napriklad zbytocne dat si polpenziu, kedze na kazdom rohu bola nejaka restauracia alebo bufet. S manzelom odporucame, nam sa tam velmi pacilo. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@xtinka2307 jooj tam tuzim ist aj ja velmi. Akurat to kamarati zistuju a chceli by ist na rok, tak som zvedava ako to bude vychadzat a ci sa to podari.
Odpovedať
Tak napokon sme zvolili Egypt, fajn cena aj počasie príjemnych 28 stupňov ma byť tam.. :-) už sa vytesujeme teraz....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?