Svadobná cesta na Slovensku - tipy a odporúčania

Profilova fotka
Nevie nam niekto poradit nejaky pekne miesto v Tatrach napriklad , alebo niekde inde na Slovensku ? Chceme ist len na par dni na mini honeymoon
Odpovedať
Krásna (a romantická:) je Banská Štiavnica, v Nízkych Tatrách je veľmi pekne, aj dobré wellness hotely. Mne sa veľmi páči aj Slovenský Raj a Muránska planina- tam je v okolí Dobšinská ľadová jaskyňa, Kaštieľ Betliar napríklad.. Inak, neviem či môže byť aj Česko, ale ak áno, v podstate blízko hraníc je Južná Morava, super vinársky región, je tam aj dosť čo pozerať- Mikulov, Lednice, Valtice, Pavlov, celá pálava- všetko v rámci cca 15km od seba. V tejto oblasti pozrite napríklad penzióny Café Fara a Hardy, Hotel Tanzberg, Štajnhaus v Mikulove..- nám sa tam veľmi páči a chodíme často. Ak si predstavujete skôr kopce (samozrejme ale nie sú to Tatry..), tak odporúčam pozrieť penzión Zikmundov (ten je inak top) alebo penzión Rekovice - v Beskydoch
Odpovedať
Ja odporúčam Sliezsky dom. Boli sme tam na vikend, hore ta vyvezu sneznymi skutrami. Keď sme boli v januári, tak bolo obsadených asi iba 7izieb. Malé wellnesko s nádherným výhľadom, krásny lobby bar s krbom. Potrebovali sme úplne vypnúť a mať klud a tam sme ho našli.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dostali ako svadobný dar od kamarátov welness pobyt v hoteli Pieris na podbanskom a mali sme 2 dňový vstup do welnessu v Permone a neobmedzený vstup do welnessu v Pierise. Bolo to tam úplne super. Skús to pozrieť na zľavomate by to ešte malo byť. Mali sme polpenziu a každý večer hrala v našom hoteli živá hudba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam velmi pekne za odpovede. Idem hned teraz pozriet vsetky spominane miesta. A ani o tom zlavomate som netusila, zijeme v Uk uz roky tak takeho tipy sa nam zidu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Keď tatry, tak u mňa je topka Tatranská Lomnica. Tam je to fakt krásne a pokiaľ ste aj turisticky založení, tak tam budete mať aj čo. čo sa týka mesta, tak podľa mňa je top Banská Štiavnica. Tam je teda nádherne. Malé kaviarničky, múzeum lásky či jak sa to volá
Odpovedať
Hotel Horizont vo Vysokych Tatrach určite odporučam a v banskej štianici Penzion na Kopci, a navštivit rozhodne Banku Lasky :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?