Svadobná cesta v Karibiku - boli ste?

Profilova fotka
Ahojte :) Už teraz pomalinky rozmýšľam nad svadobnou cestou počas leta 2017. Keďže v lete vraj monzúnové oblasti nie sú moc atraktívne a naozaj si želám ísť mimo Európy, rozhodujeme sa pre Karibik - konkrétne Bonaire Island. Boli Ste alebo počuli Ste už niekto o tomto krásnom ostrove? Na koľko dní dovolenku odporúčate? :)
Odpovedať
Ja osobne som síce nebola ale kamoška bola v Karibiku a nevedela si vynachváliť. Jasné že keď ideš do takéhoto raja a dlhšie sa tam cestuje tak aspoň na 10 dní ale ak nie je možnosť tak aj na 7 stačí :-D myslím že dobrý výber, aj ked teda čo sa týka konkrétneho ostrova to ti neviem konkrétne pomôcť :-) ale rozhodne si ma namotivovala a idem si to hneď aj vygoogliť :-D nech viem o čo ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sa chystáme 5.12 na Kubu, ale tiez si idem hned vygooglit tvoj ostrov :-)
Odpovedať
ja som bola na dovolenke v Dominikanskej republike- tam je to tiez raj :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za odpovede holky :) Nakoniec sme sa rozhodli stráviť čas na ostrove 13 dní. Môj priateľ v Karibiku už bol dvakrát. Nie všetky ostrovy sú pre mňa atraktívne kvôli bezpečnosti. Čo sa týka ostrova Bonaire, je jednoducho úžasný :) Nájdete tam rezerváciu plameniakov, pri šnorchlovaní spoznáte nádherný podmorský svet aj s korytnačkami. Príroda, more a pláže by mali byť dokonalé ako v celom Karibiku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak máte záujem ísť na vlastnú päsť a za skvelé ceny do Karibiku, momentálne sme využili zľavu zo stránky www.letenkyzababku.sk, tam nájdete odkazy na zlacnené letenky do Karibiku. Majú termíny až do decembra 2017! ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?