Tipy na najlepšiu svadobnú cestu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milé nevesty, rada by som vytvorila diskusiu, v ktorej by sme si zdieľali tipy na najlepšiu svadobnú cestu. Kde ste strávili tú svoju? Čo na danom mieste odporúčate navštíviť? Alebo kam plánujete ísť? Ja som som strávila svadobnú cestu na Chate pod Hrbom na divadelnom workshope, lebo s mojím ex sme sa obaja aktívne venovali divadlu. Potom sme si ešte urobili výlet do Paríža na prvé výročie. Momentálne svadbu neplánujem, ale s priateľom radi a veľa cestujeme, takže určite radi využijeme aj vaše odporúčania :) Pokojne sem zdieľajte aj fotky zo svadobnej cesty ;)
Odpovedať
1
2
@maggie6 a mohla by si nam prosim poslat nejake typy, co nevynechat, ubytko a tak 🙂 dakujeme 🤗
Odpovedať
@barababic svadbu máme až v septembri a svadobnú cestu v pláne niekedy na jar 2020 :-D :-D
Odpovedať
@andreya29 to preco az tak???
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Havana urcite musi byt, potom sme boli vo Viñales, ktore odporucam vsetkymi desiatimi, mozete tam ist na prechadzku na koni alebo na turu, nadherna priroda, pestovanie tabaku a kavy (vsetko organicke bez pouzitia chemikalii a strojov, je to narodny park, takze mozu pouzivat iba tradicne sposoby polnohospodarstva). Potom nevynechat Trinidad, aj ked je dost turisticka a na kazdom rohu ti chcu nieco predat, ale je nadherna a blizka playa Ancon je raj na zemi a nie je taka zastavana hotelmi ako Varadero. No a mne sa Santiago velmi pacilo, autenticka Kuba, velmi lacne a ovela menej turisticke. Kam mi bolo luto, ze sme sa nedostali su tie male ostrovy na severe, ktore sa volaju Cayos, mali by tam byt nadherne plaze, ale my sme to uz nestihali. Co sa tyka ubytka, ked pojdete tak sa ozvi a dam ti nejake kontakty, my sme nieco pozerali na nete, nieco z lonely planet, ale velku cast cesty sme isli od domu k domu. Skoro vsetci kubanci, ktori ubytovavaju poznaju niekoho druheho v dalsom meste u koho sa mozes ubytovat.
Odpovedať
Ahojte, my sa chystáme na 10-dňovú plavbu po Stredozemnom mori - ale až začiatkom apríla 2019, ak budeme mať PO svadobnej ceste, rada sa podelím so skúsenosťami :) ale ak by už niekto bol na takejto plavbe, uvítam vaše skúsenosti, postrehy, recenzie, typy a pod. :-D
Odpovedať
@adrisia co preco az tak?
Odpovedať
@andreya29 no mala som na mysli, ze preco svadobnu cestu chcete aj na jar. Preto nie hned nejako po svadbe? Mate vysnivanu nejaku destinaciu, ktora sa chodi na jar?
Odpovedať
@adrisia pracujeme v zahranici a nemozme zobrat za 1rok tolko dovolenky a neplateneho volna |-| preto sme si povedali ze pojdeme na svadobnu cestu az na jar a potom uz aj ostaneme zit tu na Slovensku :-)
Odpovedať
@maggie6 jooj ako citam, tak to ste mali riadne dobrodruznu svadobnu cestu! Aj ja o takej snivam, len ci sa nam taka aj podari zrealizovat, to je este vo hviezdach :-/:-/
Odpovedať
@gabriella26 a išli ste cez cestovku ??
Odpovedať
baby kolko vas vysla svadobna cesta v zime niekde v teple?
Odpovedať
Profilova fotka
@lujzinka666 Keby ste kupovali na tuto zimu tak sa vam oplati nejaky last minute a keby ste chceli az buduci rok tak potom nejaky first minute uz tento rok tiez kupit :) A tiez to zalezi aky ste narocny
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lens ahoj. riešili sme ju cez invia.sk
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na svadobnej ceste na Mauriciuse a urcite odporucam :) potom sme si spravili "druhu svadobnu" tripom po USA a aj to bolo uuuuzasne. A tento rok sme boli v zime na Maledivach a aj to bolo super a vela parov tam chodi na svadobnu cestu, takze keby som si mala vybrat co z tohto bolo najlepsie tak ani neviem :-D Zalezi asi ci mate skor radi cestovanie atd, alebo lenosenie na plazi.
Odpovedať
@gabriella26 a kolko Vas to cca vyslo ??
Odpovedať
@rmnka prosím ťa, kedy ste boli na mauriciuse? resp. boli ste tam v hlavnej sezone reda v zime? ci sa nam oplati ist aj mimo nej :) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 Boli sme v rezorte trou aux biches (tusim, bolo to rped dvoma rokmi tak si to uplne nepamatam :-D) a boli sme na konci januara. Oplati sa ist aj v lete ale teplota je nizisa, nie je to moc na opalovanie a lezanie, ale skor na chodenie po ostrove, kedze nie je take teplo
Odpovedať
@rmnka a šli ste cez cestovku? približná cena? :) Ďakujem krásne, svadbu máme v júni, takže hľadám niečo, kde sa dá ísť aj cez naše leto, resp. jeseň
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 aj na maledivach aj na mauriciuse sme boli cez cestovku deluxea. fuuuuha cenu si moc nepamatam, ale bolo to cca 6K za 10noci. samozrejme da sa ist aj drahsie, aj lacnejsie, zalezi od toho co ocakavas a co chces :)
Odpovedať
My sme mali aktívnu svadobnú cestu. Obidvaja milujeme turistiku, takźe sme sa vybrali do Švajičiarska. Veľmi som túžila vidieť Materhorn naživo. Takisto som chcela vidieť ľadovec, tak sme vymysleli, že si spravíme výstup na Klein Matterhorn- cca 4200 m.n.m. Hneď po svadbe sme začali trénovať, aby sme aj z pobytu niečo mali, No a potom v septembri sme iśli do Zermattu. Myslím, že nás to ešte viac zblíźilo a stmelilo. a máme perfektné spomienky. Napr. ako sa nám vybila batéria v aute a v priehradke sme mali zamknuté doklady a peňaženku a nevedleli sme sa k tomu dostať... Ako sme drkotali zubami od zimy...Pobehali sme kopce naokolo, boli sme na ĺadovci a aj v ľadovci- atrakcia na Klein Matterhorn, Stresy z ľadovcovych trhlín som začala mať týždeň pred odjazdom. Cesta bola super, vybrali sme trasy cez priesmyky, aby si manžel uźil šoférovanie v zákrutách a samozrejme na nemeckej dialnici úseky s neobmedzenou rýchlosťou...:D Všetko sme si dokladne naplánovali s pomocou kamarátov, ktorí v tejto oblasti už boli. Bolo to super, ešte by som iśla...:D
Odpovedať
@lens platili sme na hlavu 1 300€, s tým, že sme to mali na 10nocí a plná penzia.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabriella26 prosím ťa boli ste cez cestovku? Maurícius ste navštívili v ktorom mesiaci? my chceme isť niekam prelom júl a august a tak sa obávam počasia Dakujem
Odpovedať
@mataoa aj my zvažujeme prelom júla a augusta, tak som zvedavá na odpoveď. V tomto termíne však je dobré počasie napr. na Zanzibare :) aj na to mám viacero dobrých recenzií
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 chystáte sa niekam konkrétne? a cez cestovku? Dakujem
Odpovedať
@mataoa momentálne u nás prevažuje Zanzibar oblasť Nungwi kvôli počasiu v júli :) sledujem samostatne letenky a samostatne ubytko, zatiaľ na letenky nie sú žiadne výrazné zľavy, ale je to určite výhodnejšie ako cez cestovku. ešte nie sme úplne rozhodnutí či ísť na vlastnú päsť alebo trošku priplatiť a ísť cez cestovku. pozerala som aj poľskú cestovku itaka.pl
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 tak my jednoznačne cez cestovku, lebo sami by sme sa asi stratili a nedohovorili :D Zanzibar aj mna láka a taktiež Sri Lanka, Bali, Kuba a začalo ma zaujímať aj Spanielsko
Odpovedať
@mataoa dá sa nájsť aj cez cestovky, ale skúšala by som skôr poľské, maďarské resp. rakúske :) aj lepšie lety aj ceny :) držím palce s výberom
Odpovedať
@mataoa my sme boli v októbri to je u nich myslím koniec jari/začiatok leta. Počasie sme mali tak okolo 28 (pri mori) čo bolo pre nás ideálne. Keď sme boli pozrieť ostrov autom tak sme chytili aj dážď 2 dni takže tam bolo okolo 24 stupňov ale nič hrozné. Na chodenie v pohode. Išli sme cez inviu.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?