Čo cez svadobnú noc

Nevesty, čo ste robili cez svadobnú noc?
Odpovedať
:D :D svadobna noc nebola, posledni hostia odchadzali o 6tej rano
Odpovedať
my sme mali tiež skôr svadobné ráno 😄 "spať" sme šli o nejakej pol 6, ale aj tak sme "svadobnú noc" mali 😊
Odpovedať
Profilova fotka
my sme stihli počas prezliekania po polnoci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, cez svadobnú noc sa venujeme intimitám, to už ako manželia, aj keď u nás to nebolo tak. Ja som strávila svadobnú noc vyberaním neviem koľkých sponiek z vlasov a pretrpela som v hrozných bolestiach hrudníka, ktoré mi spôsobil korzet na svadobných šatách.
Odpovedať
Neviem si predstavit "aktivity svadobnej noci" po pretancovanej celej svadbe :-D Bolelo ma vsetko a bola som rada, ze som zo seba dostala saty, make-up, vsetky sponky a pricesky... Padli sme do postele okolo 5tej rano stastni, ze sa mozme aspon par hodin vyspat. Vynahradili sme si to potom az v nedelu vecer, lebo celu nedelu sme este museli stravit s hostami, ktori ostali na "popravku", balili sme im co poostavalo a kym vsetci odisli bolo zhruba 16:30, tak sme si isli este pospat a uz ked sme boli oddychnuti tak to prislo same ;-)
Odpovedať
Svadobna noc podla mna neexistuje :D Teda ju celu pretancujete, to bude vasa aktivita. ked si predstavis, ze budes na nohach pomaly 24 hodin, od skoreho rana sa chystat, cely den budete v takom miernom strese a napati, potom si vypijete, najete sa, poriadne sa vytancujete, pridete domov tak o 5 - 6 rano, lebo nemozete odist skor ako posledny host, a padnete do postele ako gata :D
Odpovedať
keď si to tak vezmem, pochybujem, že sa k niečomu cez svadobnú noc dostaneme a povedala by som, že by som aj bola rada. chcela by som si to užiť proste všetko so všetkým a myslím, že vo svadobný deň budeme dostatočne unavený na to, aby sme mali vôbec chuť. ja si to radšej odložím na svadobnú cestu ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi by som sa nad tym nejak nezamyslala, no bude to tak, ako to ma byt. Niekomu sa postasti a niekomu nie no az take dolezite to predsa nie je. Hlavne, je to ostatne sex moze aj pockat ;-)
Odpovedať
Ze to tu aj mate za potreby rozoberat. Jak to predsa bude tak to bude. To sa jednoducho naplanovat neda. Mozno vam vyjde a mozno ju absolvujete v iny den. Ja by som aspon nejaku velku vedu z toho nerobila. Mozno budete take unavene, ze budete rady, ze padnete o postele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@akcnyzenich preto stale hovorim, ze zenich a nevesta sa nemaju ist prezliekat spolu :) :) :) vsetci cakaju, kde su a oni nechodia a nechodia a nechodia..... :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
tancovali, pili a jedli :-D poslední hostia odišli okolo piatej a my sme sa pustili do upratovania, v nedeľu večer o deviatej sme si ľahli a spali :-D Neviem prečo niektorí ľudia veria na filmové americké svadobné noci a to hlavne tu na Slovensku kde sa mladomanželia s hosťami zabávajú až do rána :-D A nejaká rýchlovka na izbe mne osobne príde divná aj keď pre niekoho to môže mať svoje čaro podľa mňa taká reálna svadobná noc príde tak deň dva po prípadne na svadobnej ceste :)
Odpovedať
Profilova fotka
@photostancik my sme sa boli spolu prezliekat :-) ale svadobna noc bola o 2 dni neskor. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
"Svadobnú noc" sme mali počas toho, ako sme sa boli prezliecť ;-)
Odpovedať
Tiez si myslim, ze to netreba nejak silit naco aj. Clovek si chce svadobnu noc aj uzit a nie si ju, no napisem to tak, ze odbyt rychlo, pokial este vladze. Ja osobne to necham plavat a ked pride na to chut, ta sa podla toho zariadime :)
Odpovedať
@sariuscha a čo keď ťa to povolá uprostred večere?
Odpovedať
@morkoid Tak to budem este taka nervozna ci vsetko dopadne v pohode a ci sa nebude nikto stazovat na cokolvek co sa tyka svadby, ze sa toho vobec nebojim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Radšej oželiem svadobnú noc ale chcem aby sa hostia bavili až do rána a keď sa bavím z babami, ktoré už svadbu mali ja budem rada, že si po všetkom ľahnem a vydýchnem. Svadobná noc môže byť napríklad druhá a vlastne bude ich po svadbe až do konca života dosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiez sme svadobnu noc nemali a myslim, ze vacsina parov ktory sa beru tu svadobnu noc nemaju. Respektive maju ale az dalsie noci, nie tu svadobnu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?