Erotické spodné prádlo pre nevestu

Ahoj buduce nevesticky, mali ste niektora eroticke spodne pradlo pocas svadobnej noci? Hovorim si, kedy inokedy, ked nie teraz :D
Odpovedať
@deniska233 Svadobna noc nebola, kedze svadbna hostina skoncila rano ;) mali sme vela noci predtym aj potom. A k tvojej otazke: Kedy ked nie teraz - no ved kedykolvek ;) Na pekny intimny zivot nie je potrebna specialna prilezitost.
Odpovedať
@deniska233 Hocikedy inokedy,pretoze pokial nemienis skoncit svadbu o 22h tak ziadnu svadobnu noc mat nebudes :D Taka je realita :D
Odpovedať
Ja planujem skor stahovacie pradlo ako eroticke :-D :-D :-D Lebo ked si to tak vezmes tak teraz uz prakticky svadobna noc nie je, svadba trva do rana takze ked tak ked budes mat energiu a chut na druhy den alebo teda noc tak potom take nieco vytas :) Alebo si to nechaj az na svadobnu cestu
Odpovedať
nikto ti nezakazuje si nejaké obliecť ale zase na druhej strane nečakaj, že ho nejako "využiješ" :D pokiaľ teda nemáte v pláne ukonči celú svadobnú zábavu o pol noci :)
Odpovedať
Súhlasím s dievčatami, že reálne ta svadobná noc nebude hneď v tu noc, a že také môžeš aj bežne a nie len cez špeciálnu príležitosť, ale odhliadnuc od toho, druhá noc už môže byť taká ta,, svadobná,, a tam určite niečo pekné, sexi.. To si priam až žiada :)
Odpovedať
Ako hovoria dievčatá, ja by som to nechala na "potom". Ja si už ani nepamätám, keď sme prišli o 6.30 domov, kto prvý zaspal, či ja alebo manžel :-D Páči sa mi aj nápad od marianna456, nechať to na svadobnú cestu, aj to by mohlo mať svoje čaro :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako obliecť si môžeš čo chceš, no čo tak čítam, tak väčšina báb zažije tú pravú svadobnú noc až po svadbe niekde na svadobnej ceste, ale tak možno budete výnimkou
Odpovedať
mozes, nikto ti to nezakazuje :-) ved mala by si sa citit dobre a pritazlivo, je to tvoj den :)
Odpovedať
Profilova fotka
a preco nie, ak sa v takom citis dobre tak co ti v tom brani. nejde podla mna ani o to, ci planujete svadobnu noc alebo nie. vsak take pradielko si mozes dat hocikedy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vklude si oblec a ked si pojdes prezliect saty o polnoci tak zober aj muza ;-)
Odpovedať
Dakujem za reakcie. A tiez chapem, ze svadba neskonci o 22:00 aby sme sa mohli milovat. Skor premyslam nad tou dalsiou nocou, ci by to slo vyuzit. Alebo na tu svadobnu cestu. Skor ma zaujima, ako to funguje..A co vybrat ked neviem co buduci manzel ma rad. Skor ma zaujimali vase skusenosti ako to, ze mi vsetky pisete, ze ziadna noc nebude... :D
Odpovedať
@mrsthompson Super napad :) :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@deniska233 No vies, tazko poradit, ked netusis co ma buduci manzel rad. Ak to nevies ty, tak my uz vobec nie. A tiez zaleti na tom, co si predstavujes pod pojmom "eroticke pradielko". Pre niekoho to je trosku priesvitnejsia cipkovana podprsenka a nohavicky, alebo priesvitna kosielka, pre ineho korzet a podvazky, pre dalsieho kostym skolacky, policajtky ci upratovacky a pre inych zas latexove pradlo, nohavicky s otvormi a podobne. Skala je obrovska a aj hranice, co je ludi este bezne pradlo, co je eroticke a co je uz vulgarne alebo nepripustne. A ak sa s buducim manzelom v tejto intimnej stranke zacnete spoznavat az po svadbe, tak odporucam ist na to pekne postupne a nenavliekat sa nasilu do pradla, ktore si na sebe nikdy nemala a necitis sa v nom dobre. Ja by som zacala peknou cipkovanou supravou (podprsenka, nohavicky), ktore by som mohla nosit aj v bezne dni alebo nejakou jemnou kosielkou. To povazujem za take "krajsie" pradlo, ale nie vyslovene eroticke. Eroticke pradlo je pre mna take, ktore sa neda bezne nosit :D
Odpovedať
Ak si si este nikdy nic take nekupila,tak skus mozno len nejake bodicko cipkove co sa rozopina na spravnom mieste.Aby to nebola len klasika ze podprska a tangace( ja bezne nosim cipkove lebo ine sa mi nepaci takto by chlap ani nepostrehol ze uuu toto je daco speci seksovne :D).Ono ako fokuska pise kadeco sa da kupit ked mas odvahu sa dotoho navliect :) Len aby stoho nebol trapas :D Byvala kolegyna mi rozpravala ako si kupila policajtku kostym,ze chlapa prekvapi.No tak ze ju uz zbadal sadol si na postel a ze zacal brmmm brmmm a akoze soferuje.A ona ze WTF? A on ze sak akoze si dopravna a ja prekrocim rychlost :D Tak nic nebolo lebo sa smiala este hodinu :D
Odpovedať
Neviem ako ty, ale my sme si lahli do postele o 6 rano.. O 9 vstavali a spratavali salu. Svadobna noc bola az o 2 dni neskor 😂 ked sme to konecne dospali. A eroticke pradlo si dam hocikedy a nie len na svadobnú noc. Ale vyuzila som to co som dostala na rozlucke na svadobnej ceste (teda víkende). Neodporucam si dat to pradlo pod saty, ja som mala z celého dna tak prepotene gatky aj podvazok 😂 ze o polnoci ked sme sa prezliekali som sa komplet vyzliekala. 😂
Odpovedať
tak neviem, ked chces tak si take oblec ale nerataj s tym, ze by ste mali nejaku svadobnu noc. pridete rano domov a padnete ako gate :D
Odpovedať
Dakujem za rady dievcata, uz som pozrela nejake stranky na nieco decentnejsie, nie ziadnu policajtku, to fakt nie :D
Odpovedať
tak si aj nieco nasla? a tak podla mna to ani nie je o tom, ze sa rata az tak so svadobnou nocou, no uz ked ma zena na sebe svadobne saty tak aj pekne pradlo vie ten princeznovsky pocit podla mna este prehlbit
Odpovedať
Ja na spodnú bielizeň odporúčam bonprix, majú pekný výber :)
Odpovedať
@markara02 Ja to skusim, objednala som si toho viac aby som mala na vyber a uvidim co zaberie najviac :)
Odpovedať
@2klara3 Dakujem, pozriem este. Zatial som objednala zo superlove a astratexu. Ale urcite pozriem, ved to sa moze stale hodit :)
Odpovedať
@deniska233 tak to hej. ono je to podla mna take prijemne spestrenie, ktore maju nasi chlapi radi
Odpovedať
Dufam, ze maju :) Tak dnes mi prisiel prvy balicek a vyzera to super, tak dufam, ze to bude mat uspech :) :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ja som si kúpila krásny biely korzet na superlove a využila som ho už niekoľkokrát. Určite to partnera poteší.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@marianna456 tiež si to nechávam na svadobnú cestu kam odletíme na druhý deň v noci 🙂 mám krásny úlovok zo superlove, tak snáď ohúrim 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?