Budeme mať candybar. Máme dať koláče aj na stoly?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá. Potrebujem poradiť. Na svadbe budeme mať candy bar. Myslíte, že ešte okrem toho treba dať aj nejaké koláče na stoly? Alebo to všetko máme dať do candy baru a hostia si budú brať z tadiaľ?
Odpovedať
1
2
nepočúvajte svokry... takto ako oni vravia to už dávno nefunguje, ľudia nejdú na svadbu zakríknutí sedieť iba za svojím stolom :) x svadieb som pochodila v posledných rokoch, a na každej vrátane mojej to fungovalo tak, že bol zvlášť stôl so všetkými koláčmi (kľudne aj mix všetkého - osvedčené klasiky, aj všelijaké "nové", čokoládová fontána atď.), zvlášť stôl s pitím (alko aj nealko), a na stoloch boli jedine džbány s vodou, s vínom, a dáky košíček so slaným pečivom. a nikto sa naozaj vôbec nehanbil ísť k tým stolom - práveže tam vznikali fajn momenty na zoznámenie sa tých, čo sa nepoznali, keď si naraz prišli po koláčik alebo naliať si :) na stoloch aspoň zostal ako-taký priestor na fungovanie - pri okrúhlych stoloch sa ten priestor naozaj veľmi jednoducho zaplní, budete tam mať jednu väčšiu vázu s kvetmi, pár sviečok, a už bude problém pri donesení misy s polievkou, lebo pri 8 ľuďoch, kde má každý svoje taniere, poháre, tam na to priestor jednoducho nebude.. je to vaša svadba, ak nie ste stotožnené s tým, že by koláče mali byť na stoloch, tak to tak nerobte - to, že to tak bolo v čase svadieb vašich svokier kedy mali cez celý kulturák dlhé stoly do U a priestor na to bol, neznamená, že to tak musíte mať vy, lebo "to sa tak patrí" a "všetci to tak mali".. pokiaľ im záleží na tom, aby ste vo svoj veľký deň boli spokojné a nešli doňho s nervami a frustráciou, tak to jednoducho musia akceptovať... :)
Odpovedať
Zienky poradte, my chceme mat tiez iba Candy bar a cukrar podla jeho skúsenosti nam odporučil pre cca 90 ľudí do Candybaru 400 ks kolacikov, dezertikov... /rata 5 ks na osobu/ .Myslite ze to staci? Nebude to malo? Rozmyslame nad klasikou ako rezerva ked sa minie Candy bar.
Odpovedať
Ja jsem rekla, ze ne. Ze proste bude Candybar a na stole bude jenom vyzdoba. Prijde mi, ze to kazi dojem. A jestli se nekdo bude stydet si dojit, tak je to jeho chyba.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?