cena torty

25. mar 202170

Baby viete na základe vašich skúseností mi poradiť koľko asi stoja ttakéto torty? V každom prípade 2 poschodia - Horné menšie. A určite miesto čiernej bielu.
Rada by som počula názory, keďže robíme približný rozpočet 🙂

• @vika_ss  ahoj, cena torty je velmi individualna, ja som na jednu tortu dostala ponuku 160 a druha od druhej cukrarky bola 230 cize to cisto zavisi cukrarky a lokality a "znamosti" mena. to zdobenie je uz najmenej, skor by som povedala ze zive kvety by vysli viac ako to, co planujete vy 🙂

• @vika_ss  ako pise vyssie zalezi to od cukrarky, ja si tiez teraz zistujem ceny a su veru rozne, od tych naj z okolia su dost vysoke, co ma prekvapilo 😞

• @vika_ss  záleží od surovín, či používa tie najkvalitnejšie a aj od toho koľko času strávi prplaním sa s tou výzdobou. Naša torta, čisto biela, pre 80 ľudí, vyjde do 300 euro.

• Sponzor fóra
  • @vika_ss  a hlavne cena závisí aj od potravín, ktoré sú použité. Ak budeš chcieť nejakú mascarponovú, tak tá bude isto drahšia ako nejaká tvarohová plnka a tak. Ale do 200€ by som isto počítala. Keď to bude menej, tak vás to poteší

• Každá cukrárka ma iné ceny, to je strašne ťažko povedať....My keď sme riešili tortu tak sa nás v prvom rade pýtala koľko porcii potrebujeme, to nám povedala cenu lebo ona si to vedela od kila vyrátať a potom sme sa už dohodli na tom ako chceme aby vyzerala ...

• presne treba ratat aj od kila podla toho kolko budete mat ludi. od plnky, aku zlozitu budete chciet mat vyzdobu a podobne. ale take dvojposchodove si myslim ze to nebude menej ako tych 150 eur

• ja co som sa informovala zatial tak pre 80 ludi (co teda uvidime) by vychadzala torta okolo 230 eur u cukrarky, ktora ma teda velmi dobre meno v okoli a vela ludi si u nej dava robit torty aj zakusky 🙂 chcela by som klasicku bielu s mascarpone a zdobenu kvetmi, ktore budu aj vo vyzdobe

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
    Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
    Spoločnosť ktorá vám dodá vína na Vašu svadbu podľa Vašich prianí
    ...a po svadbe Vám radi pripravíme vínko pre vašich hosti na Svätý krst 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov