Cukrárka Senec a okolie

Ahojte nevesty, prosím poraďte mi dobrú cukrárku v okolí SC. Od koho ste mali zákusky a boli ste spokojné?
Odpovedať
Jednoznačne a jedine iba a len pani Martina Petruchová. Nikdy som u nikoho nejedla lahodnejšie a poctivejšie zákusky. Veľmi si chválili aj hostia, aj známi, ktorí dostali výslužky, tí sa nás následne pýtali na kontakt. Komunikácia vynikajúca, spravila nàm aj ochutnávkovú krabičku, poradila kombináciu a počty. Je priamo zo Senca.
Odpovedať
@monetta nepočula som o nej (asi preto že som zatiaľ nepotrebovala väčší počet zákuskov) môžem poprosiť kontakt na ňu prípadne www. stánku? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jarabekova_l ja som akurat dnes na nas datum zarezervovala Floril z Malinova - floril.sk nasla som na nich len dobre recenzie. a mali sme od nich aj ochutnavku, a boli to fajn zakusky.
Odpovedať
@sayre ďakujem za tip :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@monetta Možem poprosiť kontakt, ďakujem.
Odpovedať
No tak my sme mali nakoniec svadobnú tortu a aj zákusky od pani Gabriely Čajkovičovej- PEGA zo Šenkvíc boli veľmi dobré 😋 p.s. je aj na fb ja som ju kontaktovala cez messenger a následne mi mailom poslala cenník. Všetko bolo tak ako sme sa dohodli za mňa super. Mali sme aj testovaciu krabičku takže sme aj vedeli čo sme si vybrali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?