KE candy bar a torta, slane pecivo

Ahojte, Viete mi prosim poradit cukraren na candy bar a tortu a pekaren na slane na svadbu? Co som mala vyhliadnute a mali dobre recenzie a cenovo boli prijatelnejsi, tak mi povedali, ze v letnych mesiacoch nerobia alebo si beru dovolenku (presne v juli, ked budeme mat svadbu)🙈 Dakujem!
Odpovedať
@katka1616 za mňa jednoznačne Red Velvet Cakes. Už som bola na 3 svadbách, kde boli zákusky od nich a sú neodolateľné! Výborné a aj veľmi efektné 🙂 Práve tuším trošku zdvihli ceny, ale za tento pôžitok sa to ozaj oplatí.
Odpovedať
@katk1616 Ja odporúčam všetkými desiatimi toptorty.sk . Sú síce z Michaloviec, ale chladiarenským autom vozia zákusky aj do KE. Ich zákusky sú neuveriteľne chutné, krásne, všetko na mieste hostiny naaranžujú, nie sú s tým žiadne starosti. Mali sme od nich svadobnú tortu, candy bar, vysluzky. Tiež aj švagriná. Objednávame aj na rodinné oslavy. Za mňa top topov 🙂
Odpovedať
@bazza Ale tak povedzme si narovinu, kto v dnešnej dobe nedvíha ceny?🙂 Každý sa snaží uživiť. A kto chce, tak si priplatí, to je jasná vec🙂 Za krásu a kvalitu sa platí🙂 Za skvelú chuť obzvlášť.
Odpovedať
@katka1616 Za mňa jednoznačne Macarons Košice. Mal som tú česť ochutnať z ich candy baru , makroniek a takisto svadobnej torty. Bolo to niečo úžasné. Vždy som sa stranil sladkému pretože som nemal tie najlepšie skúsenosti, ale po skúsenosti s nimi som začal využívať ich služby na rodinné oslavy a firemné akcie.
Odpovedať
@katka1616 Ahoj, taktiež odporúčam TopTorty Michalovce. Torta, koláče, servis, všetko super. Donesú naaranžujú.
Odpovedať
@17kris Suhlasim, Taktiez skvela skusenost s nimi. Teraz je tento biznis taky dost rozsireny, tak je problem sa aj rozhodnut pre niekoho.
Odpovedať
Ahojte, dakujem pekne za vase komentare 🙂 ale bohuzial stale sa mi nedari najst kohosi na slane pecivo 😞 nemate nejake napady? Dakujem!
Odpovedať
@katka1616 Slané pečivo mám odskúšané -pekareň Juno-Košice.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?