Koľko stojí svadobná torta?

10. mar 201880

mali ste alebo plánujete podobnú ? 🙂

 • @pat8  ťažko povedať. Torta na obrázku môže mať 9 kg, aj 13 kg. Môže mať všetky poschodia rovnaké - kakaový korpus, vanilková pudingová plnka. Ale aj každé poschodie iný korpus a iná plnka, kde sú použité drahšie suroviny - šľahačka, tvaroh, mascarpone, ovocie rôzneho druhu, mandle, lieskovce a pod. Eszterházy torta, alebo dobošová dá oveľa viac práce, ako len bežný korpus. Takže torta Kytička môže byť zo živých, respektíve usušených kvetov, aj môžu tie kvety byť vyrobené z cukrovej hmoty. Takže cena môže byť od 90-100 eur po 160-180 eur.

 • Závisí od gramaze a kde si ju budeš dať robit. Ceny sa pohybujú od 10 az 15 eur za kg. My sme mali 3 poschodovu, inú ako je táto a mala 15 kg 😉

 • viem, že väčšina cukrárov berie 10e/kg, tak potom už len závisí asi z čoho je robená - asi ako je ťažká 🙂

 • Sponzor fóra
 • Ďakujem za odpovede, aspoň nech si získam predstavu 🙂

 • My sme platili 12 eur za kilo, na 70 ludi sme mali 14 kg tortu a bohate stacilo 🙂

 • Moja svadobná torta stála 130eur a mala tri poschodia, necelých 10 kg. Ja sama teraz pečiem torty, a ako píšu vyššie, veľa závisí od veľkosti, plnky, zdobenia. Cenovo sa to teraz pohybuje od 10-15 eur/kg.

 • ahojte ja som mala 13 kg tortu pre 95 ľudí z toho 15 detí- stačilo ešte aj zostalo. a kilo stálo 13€. Ona ale používa kvalitné suroviny, ovocie, maslo nie margaríny, čokoládu s vysokým podielom kakaa..2 poschodia boli rovnaké a druhé dve úplne iné. a bola 4 poschodová . plus podľa náročnosti s použitia surovín-napr. zlato sa dopláca. ja som doplácala 20€-kvety vyzerali ako živé. vyšla ma 230€

 • Ja budem mat trojposchodovu a cukrarka mi povedala ze bude stat 200€.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  U nás nájdete kompletnú ponuku cukrárskych obalov a svadobných krabičiek. Kontaktujte nás a určite vám poradíme. Obaly expedujeme do celej SR.
  Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
  Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov