Kto zabezpečí candy bar a čokoládovú fontánu?

10. okt 201620

Ahojte, chceme na svadbu namiesto zákuskov candy bar a čokofontánu, máte s niekým, kto to zabezečuje skúsenosť? Sme u Považskej Bystrice, takže ideálne z okolia. Ďakujem.

 • Dobrý deň, čo sa týka čokofontány radi Vám prenajmeme PROFI celonerezovú čokoládovú fontánu, 4 kaskádovú 60 cm výška. Nie je problém aj do Považskej Bystrice, samozrejme dodávame aj čokoládu - pravú belgickú zn.Callebaut ( mliečnu, bielu alebo horkú). Dá sa doobjednať aj ovocie, ovocné misy, ovocné šaláty. Ak však môžem poradiť, oveľa častejšie na svadbu objednávajú do "candy baru " ovocné kytice a ovocné mix - špízy. Jednak to krásne vyzerá, čiže máte dekoráciu + pohostenie v jednom. Ovocné kytice pripravujeme s čokoládou i bez čokolády, výber závisí od Vás. Krásne vyzerá ovocie v bielej čokoláde - na svadby najpopulárnejšie, takisto dodávame rôzne dekorácie ( srdiečka v bielej čokoláde a pod.) . Viac info na našej stránke alebo nám zavolajte.

 • Fúha 😐 Neviem si ani predstaviť cenu, keďže ste až z NR, nechcem to totiž zbytočne predražovať a takto ma len dovoz bude stáť veľa peňazí...

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
  Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
  Spoločnosť ktorá vám dodá vína na Vašu svadbu podľa Vašich prianí
  ...a po svadbe Vám radi pripravíme vínko pre vašich hosti na Svätý krst 🙂

  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov