Moravské koláče na svadbu

Dobrý deň, prosím, vedeli by ste mi odporučiť niekoho, kto pečie výborné moravské koláčiky na svadbu v okolí Oravy, Liptova, prípadne Bratislavy alebo Levíc? 🙂 Ďakujem veľmi pekne! 🙂
Odpovedať
no vo vasom okoli som najlepsie mala zo salasu krajinka, len ci tam ponukaju aj taketo sluzby, ze by vam ich pripravili, tak to uz veru neviem
Odpovedať
@ericenka223 ďakujem za tip 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
nemáš nejakú dobrú postaršiu susedku, ktorá by sa nechala na takú objednávku nahovoriť?
Odpovedať
@danus235 takto presne to riesila sestra ked sa vydavala. maju na ulici taku babicku, ktora vie piect neskutocne kolace a veru podarilo sa jej ju nahovorit
Odpovedať
@danus235 Jooj, kiežby, ale nemám 🙂
Odpovedať
mne raz navrhla krstna mojho draheho ze ona nam napecie take 😄 akoze neviem ci to myslela zo srandy, ale dakujem pekne aj tak, niet nad domace kolaciky 🙂 a to je take bezne ze moravske sa na svadbu pecu?
Odpovedať
Profilova fotka
No aaa . Aj keď sú modrené rôzne candy bary, no na klasické slovenské koláče niet. Tie majú radi všetci takže uľahodíš rôznym ročníkom. Je super, ak sa niekto blízky takto ponúkne
Odpovedať
@vanes353 neviem ti sice nikoho odporucit, ale podla mna skvely napad 🙂 palec hore. Zvlast ak to budu take mini kolace ako na obrazku 🙂
Odpovedať
@17kris ďakujeme 🙂 Veríme, že to bude pekné spestrenie popri klasických koláčoch - snúbenec je Čech 🙂
Odpovedať
@dasulinka32 budeme mať aj klasické 😉
Odpovedať
bude to isto super, ono ta taketo klasicke kolace vratia aj tak by som povedala do takeho detstva k babke. kazdeho babka isto taketo kolace robila
Odpovedať
No ja moravaky proste milujem.. Za mna isto najlepsie klasicke kolace a na svadbu ako stvorene
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hmmm pre mňa už len sen, keďže som ostala na dospelosť s intoleranciou na lepok a tie bezlepkové, tak to nie j ono
Odpovedať
@marion_etta a nedaju sa pripravit tak, aby clovek rodziel nespoznal? ved ide v podstate len o muku a tu podla mna nejak v kolaci necitis
Odpovedať
@zaboriami tiez si myslim, len zas zevraj sa bezlekove treba naucit piect. Kamoska ta si kolko krat zmiesa aj 3 druhy muky, ked chce nieco napiect. Zevraj je to o cosi narocnejsie, co sa samotneho cesta tyka
Odpovedať
no ale odhliadnuc, tak by som si teraz dala taketo cerstve moravske kolace na ranajky ze az 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@vanes353 Ahoj, zohnali ste nejaky kontakt na moravske kolaciky? Ja teda zhanam az do Kosic, ale kazdy tip pomoze 😉 Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?