Pečie niekto croquembouche (Bratislava)?

Profilova fotka
Ahojte nevesty! Nemate prosim tip ci niekde idealne v Bratislave (alebo aj inde) robia croquembouche? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@franz666 prosim ta co to vlastne je pocujem take nieco po prvy krat
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som netusila, som si to musela vyhladat, skus si to tiez. vyzera to paradne 🙂
Odpovedať
ja som tiez tak a strasnu chut som na to dostala.
Odpovedať
Profilova fotka
@hannaha040 hmmm vyzera to skvelo, sladko, az sa mi ta sladka gudza spravila v krku len pri pohlade na tu kopu cukru...
Odpovedať
Profilova fotka
Veď niekedy si treba aj také dopriať na nervy 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to zhanam kvoli tomu ze bude vela hosti z francuzska a je to pre nich tradicny svadobny dezert. Ale v nasich koncinach sa do toho nikomu nechce (a ani sa nedivim) 😅
Odpovedať
tomu verim, ako vyzera to byt dost pracne ale zas uz na pohlad sa mi zbiehaju slinky, sice som to nemala este moznost vyskusat, no verim, ze to isto chuti skvelo
Odpovedať
no to ti budem drzat palce teda, aby sa ti podarilo niekoho zohnat, kto by sa na to podujal.
Odpovedať
Pozrite si ked tak diel z CT1 diel Pece cela zemne z kucharskeho prostredia. Tam ho robili. Bol to skvely diel, niekto kto vie profiterolky by to mozno zvladol 🙂 Drzim palce a daj ked tak foto 🙂
Odpovedať
@kitycat nevies, kde by sa ten diel dal nast. Ci maju nejaky archiv alebo nie
Odpovedať
@kiarra55 pozerala som, a som teda prekvapena ze ich momentalne v archive nemaju. Co je skoda lebo to bola uzasna reality show
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm škoda, akurát som sa chcela opýtať, či sa ten serál dá niekde nájsť. Aj ste ich už niektorá normálne skúšala pripraviť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na internete najdes aj recepty v cestine, ci slovencine. Ak som cital je to skoro ako odpalovane cesto na veterniky, tak myslim, ze dobra cukrarka to spravi, ked vie spravit veterniky
Odpovedať
A ako to vlastne chutí? Nejak podobne ako naše veterníky, keď hovoríš, že je to také podobné cesto?
Odpovedať
Vidite a ja, ze co mi to pripomina a to veterniky
Odpovedať
Ako takto vzhladovo mozno trochu ano, ale chut moze byt uplne odlisna.
Odpovedať
Pozerala som o akých koláčikoch sa tu vlastne bavíte a musím povedať, že ich vidím po prvý krát. Ono sú aj niečím plnené, či nie´?
Odpovedať
Profilova fotka
tak priznam sa, toto som este nepocula a ani nekostovala 🙂 je to take dobre? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
su to profiterolky (takze odpalovane cesto), zvacsa plnene naprikald vanilkovym kremom, ale nemusia byt, stavaju sa do vezicky pricom ich spaja karamel. je to tradicny slavnostny dezert vo francuzsku.
Odpovedať
Profilova fotka
@franz666 uuu ale vyzerajú fakt moc chutne a ešte keď tak to opíšeš, no zbiehajú sami dosť teda slinky. Ešte som nemala tú česť ich ochutnať
Odpovedať
No ale takéto niečo potom robia len v nejakých vychytených podnikoch. Či sa dajú zohnať aj v nejakých bežných cukrárňach napríklad? 🙂
Odpovedať
no a uz si na to prisla, ci take nieco niekde robia? podarilo sa ti zohnat?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?