Svadobná torta Košice

Ahojte budúce nevesty, kde si dávate piecť svadobnú tortu v Košiciach ?
Odpovedať
Ja si dávam piecť tortu ale aj koláče v Sladký domov. Je to v Kavečanoch. Mali sme viackrát od nich koláče, aj tortu 🙂
Odpovedať
@milada1410 my sme mali tortu, koláče aj výslužky z toptorty.sk - sú z Michaloviec, ale vozia zákusky chladiarenským autom do KE a na mieste hostiny ich aj priamo nachystajú. Za nás jednoznačne top vzhľadom i chuťou 🙂 objednávame od nich koláče aj na rodinné oslavy
Odpovedať
Profilova fotka
Ja podporúčam Anastáziu (anastazia.sk). Jej web vyzerá viac než zle, ale mne dokonale vychystala tortu aj s mojou veľmi približnou predstavou (foto mám vo svadobnom albume). A bola vynikajúca, pribináčiková s ovocím, plus tam má taký špeciálny druh tuhšieho, čokoládového cesta, ktorý by mohol byť kľudne samostatným koláčom 😄 takže za mňa ona. Jediné mínus je, že neposkytuje dovoz.
Odpovedať
My sme mali svadobnú tortu od Sladké pokušenie od alenky - torty Košice. Pani bola úžasná urobila presne takú tortu ako som jej ukázala dohodli všetke detaily a plnky aké majú byť doniesli ju v deň svadby do sály a tam ju ešte dozdobila 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja davam odporucanie na Sweet cupcakes, Kosicka Cukraren, Torty Danky Kadanky
Odpovedať
@milada1410 Aj my budeme mať koláče + candy bar + svadobná torta z cukrárne Sladký domov 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, u koho ste si dávali piecť koláče a svad. tortu?😋 (Košice a okolie) Koho odporúčate? (svadba do 100 hostí) Vďaka!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?