Menu Forum

Svadobné zákusky, 4.7.2020, Humenné

7. okt 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
hershey
Registrovala sa 9. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Humenné.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hershey
Registrovala sa 9. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Humenné.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, budem rada za tip na chutne svadobne zakusky Humenne/ Snina / Michalovce / Vranov..
Ziadna specialna exotika, puncaky dobosky... ale ocenim aj ovocne kosicky ci tartaletky a spol.

HLAVNE aby po zakusnuti nechutili vsetky rovnako...

Svadba Humenne, 4.7.2020. cca 90 ludi
5. okt o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
 @hershey jednoznačne odporúčam toptorty.sk z Michaloviec emoticon pozrite ich stránku, majú tam všetko prehľadne usporiadané, zákusky sú naozaj top, mali sme ich na našej svadbe, na svadbe švagrinej aj na rodinnej oslave.
5. okt o 22:10  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hershey
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hershey
  • Nevie kedy bude svadba
 Vdaka idem to hned pozriet
7. okt o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to