Svadobné zákusky a svadobná torta

Dobrý deň, máme svadbu v novembri 2016 v Novom Meste nad Váhom. Viete mi poradiť dobrého a cenovo primeraného cukrára v okolí NM? cukrára svadobných zákuskov i svadobnej torty. Pokiaľ viete aj orientačný cenník cukrára prosím napíšte. Aká je dobrá cena za zákusky a 1kg torty podľa Vás? Ďakujem Barbora
Odpovedať
dobrá cena je tá, ktorá nie je na úkor chuti a celkového prevedenia či už torty a zákuskov. Samozrejme, že sa každý snaží ušetriť, kde sa dá, veď svadba je veľkou položkou, ale ak to má dopadnúť tak, ako na svadbe, na ktorej som bola, že zákusky zo strany ženícha ostávali na stoloch a tie zo strany nevesty len tak tak vystačili, to asi nie je najlepšie riešenie. Cena za kg torty je rôzna, 10kg torta s pudingovou plnkou bez ovocia, ktorá je zdobená len stuhami okolo každého poschodia a dvomi prstienkami na vrchu nemôže mať cenu torty v ktorej je každé poschodie iné, plnky sú so šľahačkou, mascarpone, s čerstvým ovocím, torta je ručne maľovaná, zdobená krajkami z hmoty, ktorá tiež nie je najlacnejšia a kvetmi, ktoré vyzerajú ako živé. Tu platí že nie je kilo ako kilo.
Odpovedať
my sme svadobnu tortu mali tuto,teda co som dala robit ja....ako vidis podla fotky,nebola velka a stala sto eur.....mali sme este dalsie tei svadobne torty a vsetky boli vynikajuce.....u nas si vacsina cukrarok pyta za kg torty cca dvanast az patnast eur.....a ohladom zakuskov.....svokra objednala inde ako ja a mala ich vacsie a drahsie....mna vysli zakusky menej,nakrajane boli na mensie kusky,ale chutovo boli ovela lepsie a robila mi ich v podstate suseda,taka teta co sem tam pecie zakusky na svadbu....cize nie je na skodu niekedy oslovit aj nejaku teticku z dediny a moze ti porobit lepsie zakusky ako nejaka vyucena cukrarka....
Odpovedať
inak naked torty byvaju lacnejsie, kedze zvonku ich nie je treba zdobit. mnoho ludi aj tak ten krem oskrabe a nezje. moja naked bude mat 3 poschodia, kazde ine a bude za zhruba 90e
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja som z Beckova a vedela by som ti spraviť svadobnú tortu a zákusky napr. na candy bar (cupcake, cake pops, pana cota, bonbóny..) Pozri si môj album na modrom koníkovi pod nicom selinnka, možno sa ti niečo zapáči :) ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, prosim poradil by mi niekto dobru cukrarku na svadobne torty v Smoleniciach? Dakujem :))
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@katarina092 Ahoj, prosím zohnala si niekoho? Ja tiež hľadám zákusky a tortu z okolia Smoleníc (aj s dopravou). Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, našla som, https://www.facebook.com/profile.php?... ma dobre ceny aj s dopravou, je zo Senca, mne dovezie na Smolenicky zamok..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
vie mi niekto poradit zakusky na svadbu okolie vranov, dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?