V ako predstihu ste dávali tortu a zákusky na stoly?

27. mar 201520

Plánujem si urobiť jeden osobitný stôl (na štýl candy bar), kde budem mať tortu a zákusky. Organizujem si plán v deň svadby. Kedy by sa mali dať tie zákusky a torta na stôl. Máme svadbu v máji, tak už môže byť dosť teplo. Hostia z obradu by mali prísť okolo 15:30. Mala by som ten stôl pripraviť ráno, pred obradom (okolo obeda) alebo sa to má dať z ľadničky po obrade na stôl?

 • @daniela877  podla mna do chladnicky a personal to napr. o tretej vylozi na stoly - kto by to potom take roztecene jedol keby to od rana bolo na stoloch v teple? 😬 😬 😬

 • @daniela877  úplne postačí, ak to dá personál na stôl tesne pred vašim príchodom. V máji môže byť aj okolo 30 stupňov, vtedy je dobre mať pripravené zákusky dvojmo, po nejakom čase ich vymeniť, dať na stôl tie z chladničky a tie, čo sú vonku , doplniť a nechať vychladiť. Tortu, ak je poťahovaná, by som dala na stôl tesne pred vaším príchodom, vydrží aj pár hodín, poťah funguje trochu ako izolátor teploty. Pred jej rozkrájaním je dobré ju dať aspoň na hodinu vychladiť. Ak je torta čokoládová, alebo nepotiahnutá, ak by bolo príliš horúco, vyložiť ju len na hodinku tesne pred vaším príchodom a potom dať do chladu.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
  Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
  Spoločnosť ktorá vám dodá vína na Vašu svadbu podľa Vašich prianí
  ...a po svadbe Vám radi pripravíme vínko pre vašich hosti na Svätý krst 🙂

  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov